Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, megcsalásos téma?

Figyelt kérdés
10 év és két gyermek után egy fél éve rájöttem a párom minden nőnek udvarolgat,bepróbálkozik,meg is csalhatott már,úgy hogy ne tudjam meg.Teljesen kiábrándulva és sértettnek érzem magam és szívem szerint keresnék én is valakit magamnak,de nem tudom jó döntés volna-e.De ennyiben sem tudom hagyni a dolgokat mert nem szeretnék öregen és csúnyán arra ébredni,hogy az ember lelépett egy 20 évessel.
2012. jún. 15. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ugorj egy kútba
2012. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Fogyj le. Gondolom elhagytad magad a gyerekek után. Ebben az esetben érthető ha félrekacsingat. Ha adsz magadra akkor nem érthető.
2012. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Természetesen szembesítsd azzal amit tudsz. Könnyen rá lehet jönni a reakcióból, hogy megcsalt e. Ha kell, blöffölj. Ha nem néz a szemedbe, izzad, zavartan beszél, kitér a kérdés elől, a kérdésre kérdéssel felel, akkor megvan.
2012. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bizony most elmorzsolok egy könnycseppet. (s már csak ezért az egy mondatomért is várom a lepontozást! De még folytatom.)

Egy ilyen helyzethez te is kellettél. Mondom innen férfiként. Mi férfiak egy NŐT veszünk feleségül, s nem az a baj, hogy nem maradsz húszéves, s nem az, hogy nem maradunk előtérben, de bizony időnként szükség lenne arra a nőre a későbbiekben is. S nem csak az ágyban, nem csak szexben.

Hanem a mindennapokban. Ha ezt elfelejted, mert otthon annyi dolgod van, hogy mindig kényelmes a kinyúlt mackó, meg a sátor méretű bugyi bizony nem buzog bennünk a tettvágy. S az ember szeme félrekalandozik. Lehet, hogy nem tesz semmit, de jó érzés nekünk férfiaknak, ha egy ilyen flört során ismét férfinak néznek bennünket a NŐK.


Tehát kétoldalú a penge amit forgatsz. Félreléphetsz, elhagyhatod vagy tűrheted, de először tessékszépenszíveslenni tükröt használni s feltenni A KÉRDÉST.

35F

2012. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak a pontosításért:se kövér nem vagyok,se nem hanyagoltam el magam,minden téren megkapott a párom mindent tőlem, ezért nem értem miért van szüksége másra, ha meg mást akar miért nem mondja meg konkrétan és én is élhetném az életem olyannal aki tényleg szeret és megbecsül.
2012. jún. 15. 15:19
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nyugodtan lépj félre te is egy huszonéves pasival. Helyrejön az önbecsülésed is, aztán átgondolod hogyan tovább.
2012. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De először valamilyen módszerrel győződj meg már arról, hogy tényleg megcsalt e!
2012. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is ott a gond hogy elhanyagoltad. Attól mert te úgy gondolod hogy mindent megkapott tőled attól még nem biztos hogy úgy is volt. Hallottam már olyan nőtől is ezt aki havonta/kéthavonta egyszer kefélt a férjével aztán meg csodálkozott hogy féleqrt, és ő is azt bizonygatta hogy nem volt rá oka.

Ha nem lett volna nem tette volna. Ennyi. Nézz magadba ha tudsz változtass, ha nem a akkor tűrd, vagy válj el.

2012. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

értem én, hogy férfiak vagytok, de azért tessék már belegondolni, hogy 2 kisgyerekkel, optimális esetben teljes állás mellett, plusz még a házimunka... bizony este nincs energia huncutkodni... meg hetente 3szor konditerembe járni, vagy akár csak elmenni futni fél órára. mert akkor a gyerekekkel mi van? a vacsorával mi van?

könnyű elvárni az asszonytól, hogy nő maradjon, de azért kis segítség, bíztatás is kell... ha úgy sem változtat, akkor érthetőbb a kacsintgatás.


na, elnézést, kicsit elkalandoztam:)


én a helyedben amúgy annyit tennék, hogy leülnék megbeszélni, hogy mi a helyzet. ne tippelgess, ne állj bosszút, mi értelme?

2012. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


Nincs azzal semmi gond, ha a sok elfoglaltság mellett nincs kedve huncutkodni csak akkor ne itt sírja el hogy félredug a férje, hanem viselje,mert ezt csak magának köszönheti.

2012. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!