Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megosztanátok a testsúlyotok és magasságotok. Csak olyan írjon aki kicsit ducibb. Elfogad a párotok úgy ahogy vagytok? Nem tesz megjegyzést a súlyotokra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajtam 10 kilo felesleg van, nem szokott erte szolni parom. En akarok fogyni, de mondta, hogy semmikepp ne fogyjak csontosra, mert nem szeretne, ha beutne magat a csipombe szex kozben:D
2012. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Én 174 magas vagyok, és 72-74 kiló. Tökéletesen elégedett vagyok magammal :D Pasiktól se kaptam még negatív megjegyzést, csak pozitívat. A többi meg nem is érdekel.
2012. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én 170cm/81kg vagyok. 9 éve élek boldog párkapcsolatban és egyszer sem utalt arra, hogy fogynom kéne. 25L
2012. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
172/ 54
2012. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

163 centi vagyok és olyan 72 kilo körül szoktam lenni.

Én nem érzem magam még a hűű de kövérnek, persze, biztos van, akinek az vagyok. De engem nem érdekel, én jól érzem magam, mindig fel tudok öltözni csinosan, ki tudom magam csípni, mindig találtam pasit, mindig sokan nyomultak. A mostani párom is elfogad, eszébe se jutna megjegyzéseket tenni, sőőőőt... :)

2012. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nincs párom, bár eddig a fiúk sose mondták, hogy őket zavarná a súlyom :D 15 vagyok, 155 centi magas, és 51 kiló. Bár szerintem olyan vagyok, mint egy partra vetett bálna
2015. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!