Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29+os egyedülálló férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29+os egyedülálló férfiak és nők, megosztanátok tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Intelligens édesarcú lányok jönnek be 20tól-30ig.Mivel sokat dolgozom és már barátaimmal kiöregedtünk a bulizásból, legalábbis én már nem szeretek ugrabugrálni a bulikban igy nem járunk ilyen helyekre.Barátokkal eljárunk éttermekbe, pizzázokba, kirándulni esetleg moziba.A gond ott van, hogy még igy is hosszú idők múlnak el és legfeljebb kocsiból látok egy pár nagyon aranyos lányt, mert a többi helyeken ahova járok mindenki ül az asztalánál a saját társaságával foglalkozva, főleg párokban.Társkeresőket nem tartom megoldásnak, pedig próbáltam azt is, de a legtöbb normális, édes nő fel se lép oda, mivel a való életben van elég pasas aki leszólithatja.Kirándulások, pizzázok nem tüntek a legjobb alkalomnak és egyébb hobbyklubbokra nem nagyon van időm.


Én úgy látom, hogy telik az idő és vannak annyira rendkivüli lányok a világon de nem fogok velük találkozni, mert valahogy mindig elkerüljük egymást, más körökben mozognak lehet nem járnak sehova melón, egyetemen kivül.


Ti hogy vagytok ezzel, mit tesztek érte, hogy álltok az egészhez?Lazán veszitek és hagyjátok hogy a dolgok kialakuljanak maguktól?Társkeresőkon lógtok, vagy esetleg van egy jó társaság akivel jártok mindenfele és kerülnek be közétek folyton új emberek?


2012. máj. 18. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Bárhol rátalálhatsz a nekedvaló leányzóra (pl. postán, újságosnál, boltban, könyvelőnél, mekiben, parkban, bárhol!). Általában a legnagyobb véletlenek szoktak lenni a legeslegnagyobb szerelmek. Persze ez csak akkor valósúl meg, ha hiszel benne:)

Na jó, térjünk vissza a valóságba.

Akár hiszed-akár nem, rengeteg fiatal, egyedülálló nő keres manapság társkereső oldalakon párt magának. Könnyű, egyszerű, nem túl időigényes és ingyenes (nem mindenhol).


A baj a társkereső oldalakkal csak az, hogy nehezen szűrheted ki a "kamu" csajokat. Azokat, akik hamis képpel, hamis adatokkal regisztrálnak, csak azért hogy hülyítsék a pasikat (persze pasik is vannak akik "kamu"-sak) és hogy megbeszéljenek egy találkozót és ott ne jelenjenek meg, vagy elmennek és a háttérből figyelnek, hogy vajon hogy nézhetsz ki élőben.

Persze nem mindenki ilyen, de a többség 2-3 ismertetőjegyénél hamis adatokat vall. De persze ez a találkozó alkalmával úgyis kiderül. :))


Ha eddig nem jártál el szórakozóhelyekre, diszkóba, (írtad, hogy ez nem a te világod már), akkor ezután se tedd. Ha ott megismerkedsz egy csajjal, aki azt hiszi rólad, hogy te egy nagy "Partiállat" vagy, közbe pedig nem, abból csak rossz dolog sülhet ki.


Én azt javaslom, hogy legyél szemfüles.Ahogy az elején is írtam, bárhol, bármikor összetalálkozhatsz valakivel.

Vagy az utcán is leszólíthatsz csajokat, persze csak finoman. Példák:

" Elnézést!Nem tudod, hogy ezen a környéken hol találhatok egy jó kávézót?"

A mai lányok nyitottak, segítőkészek ilyen téren, és ha te is bejössz neki, azt látni fogod a tekintetén. :)

Remélem tudtam segíteni!Sok sikert!

2012. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem járok gyalog és bizalmatlanok az utcán a csajok(ez nem Amerika hogy lazaságra találj a csajokban).Társkeresőn nagyon sok a nemnormális.Postán igazad van, vannak csajok, de elvárják hogy anélkül hogy szemezne veled, legyél férfi és ugorj bele a mélyvizbe(jártam igy) esetleg valóságra sértésnek veszi, hogy nézed(nem parasztmódra).Akármennyire próbálom pozitivan látni a dolgokat, sok a rossz tapasztalat.
2012. máj. 24. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
semmiképp se add fel. Vannak értelmes lányok, akik rád várnak. hajrá
2012. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem adtam fel, de azt hiszem ha nem leszek rámenősebb egyedül öregszem meg.
2012. máj. 25. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!