Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Súlyos hiba, vagy még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos hiba, vagy még belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve tart a kapcsolatom ,mégis csak nemrég kezdett feltűnni,hogy a párom rengeteget blöfföl, ferdít.Volt már rá példa,hogy rászóltam emiatt,de nem voltak komoly esetek.

Viszont baráti körben is folyamatosan ezt teszi.

Pl. elmentünk uszodába, mindössze 1 órát ha ott voltunk, ő meg úgy adta elő,hogy 3,5 órát úszott.Vagy 1,5 órát kosarazott, de ő már 2,5 -nek adta elő.

Másik: azt mondta egyik nő barátjának,hogy egész d.u. a kutyát sétáltatta, közben pedig aludt azalatt.


Vagy régebb,amíg külön laktunk, azt írta,hogy megy bevásárolni,közben elment pizzázni.

Most hirtelen csak ezek jutnak eszembe, de folyamatosan ferdít, még ha csak apróbb dolgokban is,de folyamatosan ezt teszi.

Vajon miért? Aggódnom kellene???



2012. febr. 24. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki ennyire krónikus hazudozó, azzal komoly dolgot nem értelmes tervezni, mert téged ugyanigy átver, legfeljebb nem vetted még észre eddig.
2012. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem biztos zavarna, de az is számít, hogy komoly dolgokban is ilyen-e, vagy csak vetít, hogy ő mennyit bír sportolni pl., mert ezzel lehet, hogy az egóját akarja erősíteni.
2012. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pedig bárki ránéz, látja a plussz kilókat rajta,nem egy intenzív sportolóra vall a pocak meg a 100 kilós mackós testalkat.


De mint írtam,nem csak a sporttal kapcsolatosan,hanem bármi más apróságban képes ferdíteni.Na meg a női ismerőseinek-akik bár tudják,hogy együtt vagyunk- legtöbbször egyes számban ír,mintha úszni, biciklizni,kutyázni stb. egyedül lett volna, a pasi haverjainak viszont

2012. febr. 24. 08:18
 4/6 A kérdező kommentje:
..a pasi haverjainak viszont engem is odaír/mond,szinte dicsekedve.
2012. febr. 24. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Ism. körbe volt egy ilyesmi eset...

Gyerek beadta, hogy ö táncos az egyik tehetségkutatós együttesbe, csak nem szeretné, hogy kitudódjon, ezért álnéven van.

Meg mikor találkoztak a lánnyal, mondta, busszal jött. Utána kereste a vonatjegyét , mert amúgy vonattal jött, aztán megint azt mondta, busszal.

Felmentek a lányhoz: "Eszel?"

"Nem, köszi, ettem gyrost útközben."

10 perc múlva megszólal "Csinálnál egy szendvicset? Egésznap nem ettem semmit..."


Nem tudom, ezeknek mi oka van, de elég gáz...

2012. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan tipusú emberek, akik esetenként túlzásba esnek egy-egy sztori mesélése közben. Párom ilyen, de ez nem olyan szintű, csak kicsit fényezi magát, színesebbé teszi a sztorit.


Viszont amit a párod csinál, az már kicsit beteges, mármint nem természetes, hogy ilyen dolgokban kamuzzon. Egyébként beszéltél már erről vele, hogy mi az oka?

Amúgy egyik herótom, ha valaki kamuzik/hazudik, úgyhogy én biztos nem tűrném ezt hosszútávon, mert ha kis dolgokban hazudik akkor nagy dolgokban is fog. És még ki tudja hány olyan dologról hazudott, ami nem is derült ki számodra, én ilyen emberben nem tudnék megbízni.


28/n

2012. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!