Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Megunt ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Megunt ugye?

Figyelt kérdés
Májusban volt a találkozásunk 9. évfordulója. Eddig úgy éreztem, hogy minden rendben van. De jobban belegondolok és semmi sincs rendben! Több mint egy hónapja nincs szex. Azt mondja, hogy fáradt, de eddig ha felizgattam és csak én "dolgoztam" akkor mindig tetszett neki. Most már rengetegszer próbálkoztam, de semmi. De azt hozzáteszem, hogy magának megoldja amikor elmegy dolgozni ( simán megtudja mert egyedül jár traktorral erdőt tárcsázni, olyan helyekre ahová a madár se jár). Eddig a telefonjában rólam készült képek voltak, most észrevettem, hogy kitörölte ezeket a képeket, és ilyen meztelen címlap libák vannak helyette. Most teljesen el vagyok keseredve, mert én nagyon szeretem és nem tudom mit tegyek. Ti mit tennétek a helyemben?
2012. jún. 15. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele...lehet hogy jött egy 3. Tartsd nyitva a szemed...egy ferfi (is) igen is igenyli a szexet!!! Nem akarlak megijeszteni,de nem hinnem, hogy csak ugy maganak csinalna allandoan!
2012. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

másik csaj van a képben!


van ahol már 1 év után vannak problémák van ahol 10 van ahol 30 év házasság utáűn is hírtelen előjön...

2012. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Ettől féltem! Gondoltam, hogy ez lesz. Ő idősebb tőlem 10 évvel (36). Hát ez van! Szar az élet! Ja azt kihagytam, hogy 5 éve szeretnénk gyereket, de sajnos még mindig nem sikerült megajándékoznom egy csemetével. Lehet, hogy keresett egy nem selejtes nőt.
2012. jún. 15. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Obzm, ez ám a magyar rögvalóság, ahogy a paraszt az erdő szélén a traktorban a barátnője (később pedig címlaplányok) képre veri a farkát.

http://www.youtube.com/watch?v=I2gPWpp-Zag

2012. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. nem paraszt, hanem erdész.

2. van elég bajom, nem kérek ilyen hozzászólásokat!

2012. jún. 15. 16:28
 6/7 ASOT ***** válasza:

elhiszem h 9 év hosszú, és lehet h bnem érdekel de sokan mentek már szét hosszú évek után is.


nem könnyű, de hidd el, ha vele maradnál csak tovább szenvednél a kapcsolatban. és hát már régóta nem is őszinte, és már nem lennél boldog ebben a kapcsolatban.


akkor 26 éves vagy ha jól számolom :) szóval van még időd bőven az életre és bőven mást találni!

2012. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jó! Minek védem azt aki valószínűleg meg csal. Kedves 4. válaszoló ez tényleg jó zene! Nekem tetszik! Ezt fogom hallgatni amikor hazajön! Full hangerőn!
2012. jún. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!