Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Nekem az a bizonyos plusz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nekem az a bizonyos plusz hiányzik, amit tőled megkapok. "Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ezt a nem független szeretőm mondta. Mármint a feleségével való kapcsolatáról. Kiábrándító, ha tényleg minden rendben otthon, akkor mi a fenét keres nálam?

2012. jún. 15. 16:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
unalmas a kapcsolata egyhangú, ezt meg csak azért mondja, hogy azt hidd többet érsz a másiknál..
2012. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a tűz hiányzik a házasságából amit megkap egy alkalmi kapcsolattól!
2012. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én is pont erre gondoltam, aztán ha én is uncsi leszek, hasonló lesz a sorsom...
2012. jún. 15. 16:34
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Így van ezt jól látod!
2012. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Hiányzik neki az, hogy egy másik punciba is dugja a farkát. Persze mondhat bármi szépet neked, te akkor is csak egy luk vagy neki.
2012. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz, azt hiszem jó nagy hülye voltam...
2012. jún. 15. 16:37
 7/23 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha többre számítottál :)
2012. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igaz, csak akkor de ezek után nem is számítanék:))
2012. jún. 15. 16:39
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

Mért lennél második, ha valakinek lehetnél az első?

Sose értettem az olyan nőket, akik nős pasinál kerestek boldogságot. Azt hiszik, hogy ők már megkomolyodtak és a férfi is hitegeti, hogy elhagyja a feleségét a nő miatt, de persze semmi nem lesz belőle, mert a második megengedte neki azt a viselkedést, hogy titkolja őt, sőőőt, még egyet is ért vele :P Találsz jobbat! Lépj le!

2012. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 ASOT ***** válasza:

amit az 1-eske mond!


+ kábítani akar, majd simogat megcsókol átölel így meg vagy fontos nekem így meg úgy szeretlek, néha lecsekkol, néha jó leszel neki aztán nap végén levet téged mint otthon a nadrágot!


és egy másik nő mellett fog aludni minden este!

2012. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!