Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tennie a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennie a párotoknak, hogy féltékenyek legyetek? Avagy: mi az a bizonyos határ?

Figyelt kérdés

fiúk, lányok kortól függetlenül válaszolhatnak, de nem az olyanoktól várok választ, aki betegesen féltékeny típus,mert annak úgyis mindegy...

köszi



2012. ápr. 1. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
hmm... nálunk bizalom van, féltékenyek nem vagyunk egymásra... :)
2012. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. kommentelo, ez biztos hasznara fog valni a kerdezonek..ezt inkabb a naploba:) Szerintem mas emberekkel valo flortoles (persze bizonyos hatarig) eleg meggyozo. Sot, ha meg neha hangoztatjak, hogy mas lanyokkal talalkoznak, az is kiakaszto. Termeszetesen ezt ugyesen kell felhozni, mivel ha csak ugy bejelented, az feltuno, hogy valamit el szeretnel erni.:) Igazabol mindent szabad, csak tulzasogba nem lehet esni:) 17/L
2012. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most konkrét példákban gondolkozom.

Egyszer elmentem külföldre, 2 hétre, és barátom addig elment a fiúbarátaival ilyen szerepjátékos akármit játszani az egyik sráchoz. Utána mesélte, hogy ott volt egy csaj is, és az egész banzáj után a csajszi mondta, hogyha ott akar aludni, akkor már csak mellette van hely, és vele kell aludnia. Én ezen mondjuk majdnem 2 hét távollét fejében eléggé féltékeny voltam, bár barátom állítólag mondta, hogy ennek a barátnője nem örülne, és hogy jó, akkor nem szeretne senkit zavarni, és inkább hazament hajnali négykor. (ami amúgy őt ismerve elég tipikus)

Plusz akkor szoktam még féltékeny lenni, ha az exe megkeresi, mivel nem törődött bele a szakításukba, és folyton ajánlatokat tesz neki, hiába küldi el, meg minden.

De kb csak ezek jutnak eszembe.

21L

2012. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amint nem barátilag közeledik valakihez, azt pedig érezni.
2012. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!