Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogy álltok hozzá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy álltok hozzá a bakancsos, punk/ rocker lányokhoz?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem állok oda hozzájuk. Viccet félretéve, nem nekem valóak.
2012. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 ASOT ***** válasza:
79%
Nem kezdek velük! Nem az én eseteim ideáljaim :)
2012. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%

Ha külsőre tényleg nagyon szép, akkor megmondom neki kertelés nélkül hogy, figyu anyafej, kellenél, de ezt a style-odat szépen formáld át valami normálissá, különben nem kellesz.


Ha nem is szép akkor meg elmászhat... :D

(22/F)

2012. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
A punkokkal nem vagyok kibékülve, de a rockerekkel semmi bajom :)
2012. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
5%
Bakancsal együtt dugnám meg.
2012. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
honnan veszed hogy igénytelen? már ne is haragudj de nem tudom mivel jobbak nálunk az agyonszolizott 3 kiló sminkkel kicicomázott műlibák akik egymást tépik egy selyemfiú után.. egy lány igenis szeret szép és ápolt lenni a stílusától függetlenül.. meg mi legalább nem füvezünk mint a többi discoba járó lány,nem megy át rajtunk az egész környék, hanem jól berugunk egy-egy koncert alkalmával...nem tudom hogy miért kell minket így leszólni..
2012. jún. 15. 18:20
 7/23 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
Ha nem zavarja hogy egész nap AkelA vagy Moby Dick bömböl akkor jöhet egy rocker 16/f
2012. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
egy kép linket tegyél be! amúgy az vagy?
2012. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
:) igen az vagyok,azért tettem fel a kérdést hogy jó lenne-e ha ilyen ruhákat vennék fel, merthogy jelenleg nem öltözködöm így,mert nem engedték meg pénzem sem volt a méregdrága bakancsra meg a többire. ne haragudj, de nem szeretnék magamról képet feltenni, nem vagyok az a szépség.. :S 15/L
2012. jún. 15. 18:36
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

áá de tipikus. Én is rock/metál zenét szeretem és régebben ilyen 16 évesen rocker is voltam, hosszú hajjal meg minden. Még mindig nagyon jó zenének tartom, de az a csaj akinek bejönnek a hosszúhajú rocker fiúk, azok csak a csúnya rocker lányok :/ (mint pl. a kérdező)


szal lehet szeretni a zenét azzal nincs baj, de nem kell dicsekedni vele és úgy is öltözni, mert akkor a szép csajok tojnak rád emiatt, mégha alapból jóképű is az ember, ez tapasztalat (21/F)

2012. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!