Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rocker, punk, metálos lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker, punk, metálos lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Rockerek.hu-t nem szeretem, hogy miért az hosszú....

Vannak hasonló oldalak?



(A faluban meg nincsenek ilyenek, mindenki csak delta, meg dj robi meg anyámkínja félét hallgat...)


2011. máj. 18. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

pszichiátrián.


komolyan. odajár a 80%uk kezelésre.

2011. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, én eggyel sem találkoztam ott :D
2011. máj. 18. 10:51
 3/17 anonim ***** válasza:
Létezik rocker társkereső, de most meg nem tudnám mondani a címét...
2011. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

rocker ill. metálos koncerteken... hegyajjááán, kocsmába'...


punkot a keletinél vagy punk "koncerten" vagy a hegyajja-nem-fesztiválterületén (ugyanis bemenni nincs pénzük)

2011. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Koncerteken, rockkocsmákban például.


Az első első válaszadó meg valószínűleg egy nagy diszkópatkány. :-)

2011. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Rocker, punk, metál koncerten
2011. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
első mire alapozza ezt az "intelligens" választ?...
2011. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja, tudom, nem lenne ilyen gondom ha nem egy isten háta mögötti faluban élnék, azért kérdeztem hogy rockerek.hu-hoz hasonló honlap van-e....Már kicsit kiábrándultam hogy amint megismerek valakit a 3. kérdése az, hogy "szombaton jössz diszkóba?" :D:D
2011. máj. 18. 11:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Joh de ha nem tudsz elmenni, egy hegyaljára vagy egy szál koncertre valahova istenháta elé akkor minek szeretnél ismerkedni? webcamsexre meg virtuális (KKK) csókokra izgulsz? mert ám megismersz egy csajt az és ő a csajod lesz az nem annyi, hogy van és kész, vagy ő járjon hozzád? én kérek elnézést...
2011. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát miért mennyi? :D


Hát a hegyalja azért baromi drága, meg semmi kedvem a fél országot átszelni....1-1 koncert belefér, de az másról szól, nem arról elsősorban vagy nemtudom

2011. máj. 18. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!