Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a barátom? Magyará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés
3 hónapja járunk a barátommal. Pár hete tartottunk egy 3 napos beszédszünetet,azzal az indokkal,hogy ő szeret engem, csak nem úgy ahogy kellene. ( szerelemből ) Ez a 3 nap után írt,hogy rájött,hogy meg kellene engem becsülnie,nagyon örül ,hogy vagyok neki, rájött,hogy szeret, stb, így kibékültünk. Pár napja viszont valami megváltozott, nem keres annyit, kis apróságokon is megharagszik. Sokkal sűrűbben keresem én, a bunkózása és folyamatos pukkadása ellenére is kedves vagyok vele,mert azt mondta ideges mostanában. De azt nem akarja elmondani,hogy miért, így nem erőltetem neki. De most már kezd kicsit sok lenni.. Nem is tudom mit érzek már,talán haragszom rá,hogy ilyen. Máskor mikor 2x ennyit foglalkozott velem,AKKOR mondta,hogy ne haragudjak ha mostanában elhanyagol. Most pedig, neki kao fel sem tűnik,ahogy észrevettem. Mit tegyek,hogy kicsit észrevegye magát? Holnap jön hozzám,de nem merem neki mondani,félek,hogy azon is felpukkadna.. Vagy szerintetek ez mitől van? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. jún. 15. 18:05
1 2
 1/11 Problem? ***** válasza:
Mert egy gyökér.
2012. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény .. :')
2012. jún. 15. 18:08
 3/11 Problem? ***** válasza:
Őszinte.
2012. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Stressz, vagy valami problémája van. Én is ilyen vagyok mostanában sajnos. Hány éves?
2012. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18 :)
2012. jún. 15. 18:11
 6/11 anonim ***** válasza:
És véletlenül nem most érettségizik? :) Vagy érettségizett?
2012. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem, van még egy éve :)
2012. jún. 15. 18:23
 8/11 A kérdező kommentje:
(kettőnk közül,én vagyok az,aki hétfőn érettségizik)
2012. jún. 15. 18:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor inkább neked lenne okod így viselkedni. :) Nem értem, családi gondja lehet, vagy valami más. Kérdezz rá, ha megsértődik, akkor hagyd szerintem. Jogod van tudni, hogy miért ilyen veled.
2012. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Holnap ha találkozunk rákérdezek,de nem hiszem,hogy nagyon sokra megyek vele..

Igen, ideges is vagyok, de nem szeretném rajta levezetni, látom,hogy így is van elég baja ( vagy velem, vagy mással), nem szeretnék rontani a helyzeten .. : /

Köszönöm az eddigi válaszokat, kíváncsian várom a további véleményeket! :)

2012. jún. 15. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!