Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől ennyire félénkek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ennyire félénkek az egyedülálló Inkontinenciával együtt élő férfiak és nők E-mailben, és internetes társkereső oldalon is félénkebben társat keresni muaguknak?

Figyelt kérdés
Megértem nem könnyű nekik együtt élni a problémájukal főleg ha maradandó állapotukról van szó. Tudom szégyenlik ezt a betegségüket ezt meg is értem azt is igen költséges az állapotukal járó tüneteiket csökkenteni, nem mindig jár erre Tb támogatás olcsóbb áron vehesék meg. Legtöbbször egészségesnek kezelik őket ép értelmi szintel rendelkeznek és nem mozgásban korlátozóttak nem idősek.

#együtt #egyedülálló #szerv #félénkség #betegségükkel #vágya #társra #találásra
2012. jún. 15. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

A kérdésben benne a válasz.


Tudod, az inkontinencia nagyon kellemetlen és büdős is tud lenni. Míg az illető hozzá szokik, egy ismeretlen embernek viszont feltűnhet. Meg tudod, sokan abszolut nem elfogadóak. Sőt, lenézőek. Nekem is van egy enyhe inkontinenciám. De sztem ez függ az erősségétől is. Pl van egy ismerősőm, már már pelenkát hord........

2012. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
igazából nem tudom. ez mitől alakult ki? betegség utóhatása? vagy műtét? az intimtorna (férfiaknak is) sokat segít főleg enyhébb vagy mérsékeltebb esetekben! aki azt mondja hogy nem, az egészen biztosan hazudik vagy nem csinálta helyesen vagy egyáltalán nem is csinálta! ezt nem próbáltátok még?
2012. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és műtét?
2012. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Befogadnék ilyen férfit is párkapcsolatomban úgy érzem kevés az esélyem arra egészséges férfi legyen a párom fogyatékosságomat nem igazán értenék meg.


Van egy ismerösöm nekem is aki 15 év él együtt az Inkontinenciával főleg éjszakára pelenkát kell viselnie és nem romlott meg az 1. házassága szerencsére.


Mindenben segit neki a házastársa még az éjszakai pelenkázásban is ő adja rá a biztonság kevéért ne legyen szivárgása éjszakai alvása alatt.

2012. jún. 16. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:
kérlek ne haragudj. de miért a házastársa adja rá a pelenkát? én ezt nem értem :/
2012. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Feladom, hogy akkár baráti köröm legyen Inkontinens személy iránt.
2016. júl. 10. 20:03
 7/8 anonim válasza:
Bár a bejegyzés sok éve történt, mégis úgy érzem, hogy hozzá kell szólnom. Nekem az öcsém él inkontinenciával, és a sok hozzá nem értő tudomására szeretném hozni, hogy nem mindig lehet tornával megoldani a betegséget. Az öcsémnek például az agy egy területének működésképtelensége okozza a betegséget, az állapota semmilyen módon nem rehabilitálható. Amúgy ép szellemű, a pelenka pedig már modern, nem zörög, és ha odafigyel valaki, nem büdös. Persze, párkapcsolatban értem, hogy nem mindenki tudja ezt elfogadni, ugyanakkor jó, ha tudjuk, hogy bárkivel előfordulhat, hogy egy vastagbélműtét, nőgyógyászati műtét után hasonló állapotba kerül.
2016. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Öcsédnek jó egészséget és sok sikert kívánok az életében. Pozitív élmény és életöröm meg illeti.
2017. jan. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!