Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Intelligens, nem defektes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens, nem defektes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan helyes, intelligens lányt/nőt, akinek lenne kedve beszélgetni egy hasonló sráccal (úriemberrel :)? Egyáltalán érdemes itt ismerkedni, vagy inkább felejtős? Állítólag sok lánynak számít a diploma, és hogy intelligens legyen a párja, fel tudjon nézni rá. Hát nekem kettő is van (BME és Közgáz), tulajdonképpen minden téren rendben vagyok, mégis, olyan lányt találni, akivel egy hullámhosszon lennénk + helyes is meg egyebek, kb. tűt a szénakazalban...

(181/75/30F)

Van köztetek, aki hasonló cipőben jár?

Vélemények, észrevételek, javaslatok?



2012. jún. 2. 21:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

"Hát nekem kettő is van (BME és Közgáz)"


Aztan nagy fizud van-e..? :)

2012. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
itt gyakorin csak jó kislányok vannak, akik nem a pénzre hajtanak, nem számít a külső, és mind ó lelküek :) ez a te helyed barátom
2012. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
chatelj inkább!!kapni fogsz a moderátoroktól!ez nem társkereső.
2012. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%

21:53:

A mekiben, "krumplisütő asszisztens" pozícióban nagy fizut nem osztanak, elhiheted... :/

2012. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
jah, ha munkanélküli vagy, kb annyit érsz, mint egy utcaseprő :S persze, ha saját hibádból, mert mondjuk iszol a munkahelyeden... bocsi, én nem az ún jókislányok közé tartozom. hidd el, mindenki azt az egy tűt keresi abba a roh@dék szénakazalba. gyakorlatilag mindenki ebbe a cipőbe jár, vagy járt, vagy járni fog. nyugi, meglesz az. nem kell kétségbe esni, rágörcsölni meg bedilizni. sok sikert! ;)
2012. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Egyedülálló 24 éves lány vagyok, 3 diplomával. De ha ilyen jófej és tökéletes vagy, akkor miért itt ismerkedsz? Szerintem menne ez neked az internet segítsége nélkül is :)
2012. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

Alapjáraton nem érdekel a diploma, hogyha a gazdájával nem jövök ki túlzottan jól. :) Én még egyetemista vagyok és bevallom valahol fontos az, hogy a páromnak egzisztenciája legyen, elvégre könnyebb úgy, ha nem egy tingli tangli emberrel kell erőlködni. Mondhatnám azt is, hogy bár még egyetemista vagyok (mérnök tanonc), már most látom, hogy imádni fogom a szakmát, kicsit talán karrierista leszek, bár nem úgy, ahogy ezt önmagában a szó jelentené a hétköznapokban. Nekem fontos az, hogy egy ember okos/intelligens legyen, el lehessen vele beszélgetni a saját szakmámban is, ne tojjon rá magasról, tudjon hozzászólni, segíteni, mellettem állni és nem utolsó sorban értsen meg.

Sajnos a jelenlegi párom abszolút nem képes együttérezni velem. Amíg én látástól vakulásig tanulok kb, programjaim vannak, ő buliból buliba jár, ami megmondom őszintén kicsit idegesít. Mintha szerinte semmi dolgom nem lenne, egyszer sem hallottam azt a szájából, hogy gyere, csinálok vacsit, legalább azzal ne kelljen neked bajlódni vizsgára készülve, vagy bármi... Ezért kicsit elvagyok keseredve, de persze nem kell engem sajnálni, csak néha jól esne, ha értékelné a "munkámat".

Bocsi az offért, de úgyéreztem ezt most le kell írnom.

2012. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%

sokan vannak ilyen nők ezen az oldalon is, minden bizonnyal. de nem ezért ;) aki netes párkeresésre adja a fejét, az a megfelelő portálokon teszi. tégy te is úgy, nagyobb eséllyel találsz valakit.


ui. képet se felejts el tenni! :) és a bemutatkozó se legyen feltétlenül ilyen elkeseredett, magadról írj inkább, ne a helyzetedről.

2012. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
velem egyidőben íróval amúgy nagyon hasonló cipőt hordunk ;) pacsiii! :)
2012. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Ha nincs veled semmi gond, miért itt ismerkedsz?
2012. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!