Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gondolkodnátok az adott helyzetben a helyembe?

Figyelt kérdés

Bnőmmel 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, elválaszthatatlanok vagyunk. Minden nap találkozunk, ha van egy kis szabad időnk azt igyakszünk közösen eltölteni. Korábban működött a szex köztünk, semmi baj nem volt vele, az utóbbi időbe viszont eléggé megromlott köztünk. Az egész ott kezdődött hogy bnőm elkezdett dolgozni(óvoda), ezt én elis tudtam fogadni, ám pár hete folyamatosan azon van a vitánk, hogy amikor én kezdeményezek, puszilgatom mindenhol már nem indul be ugy rám mint egy normális nő ilyenkor. Amikor ő kezdeményez(ami elég ritka) akkor én sose tudnék neki nemet mondani. Sokszor beszéltünk erről a dologról, hogy mi az amit rosszul csinálok esetleg mi az amit nem érez irántam. Ő erre mindig csaka zt mondta hogy semmi baj nincs velem. Azt meg nem akarom elhinni hogy csak szimplán nem kíván amikor már nagyon csókolgatom stb... Mondtam neki hogy talán a fog. gátló tabletta a hibás és ezt viszont ő is belátta hogy amikor van a 7 napos tabletta szünet akkor teljesen máshogy viselkedik és máshogy is áll a dolgokhoz. Én mondtam neki, hogy akkor elmegyünk a nődokijához elmondjuk mi a probléma és majd ő mond rá vmit vagy ir fel másik tabit. Na ez kb. 4 hete volt azóta is foylamatba van hogy majd elmegyünk...:S Aztán mondott már oylat is, hogy ő már kinőtte azt a csókolózgatós, szerelmeskedős korszakát... Mondjuk nemtudom elképzelni, hogy ezt hogy lehet kinőni 22 évesen, mi lesz akkor később ugyebár...:S Jóó nem azt mondom, hogy éjjal-nappal csak a szex, de azért egy 2 éves kapcsolatba egy héten beleférne 2-3-szor is. De ő sztem ezt már nem igy látja. Amikor kezdeményezek is egy szimpla napon akkor legtöbbször csak sóhajtozik meg mondja hogy haggyam abba. Akkor volt már olyan is nem is egyszer, hogy mondta ,,na jolvan szexeljünk akkor oszt essünk tul rajta,,(és ezt egyáltalán nem viccből mondta, hanem komolyan). Én ilyenkor azt mondtam, hogy hát köszönöm igy nem vagyok rá vevő:S Ekkor legtöbbször összekapunk és mindig ugyanarról beszélünk, és hozzám vágja hogy nem ilyen voltam, nagyon rámenős vagyok meg hogy nagyon sokat szeretetet adok neki, mikor nagyon jol tudja hogy ez egy fél évvel ezelőtt is ilyen volt, csak ő változott meg vmilyen szinten, de ő ezt nem látja be. Jóó én nem mondom azt hogy én egy tökéletes pasi vagyok és egyáltalán nem tartom magam annak, csak elvárom, hogy ha szeretetet adok neki akkor örömmel fogajda és ne dobja vissza mint egy labdát:( Ez annyira megalázó a számomra és rossz érzés, gondolom érthető is. Akkor tegnap szerelmeskedtünk egyet ami nagyon szuper volt, gondotlam ma meglepem mégegyszer. Öltözött át én kedvesen letepertem az ágyra elkezdtem puszilgatni, miközben ő fullra csupasz volt és most is csak visszautasított, na akkor emgint volt egy vitánk a szokásos monológ stb... És a végén a fejemhez vágta, hogy én vagyok a hibás meg, sokat változtam meg hogy én egy ,,szexmániás,, vagyok:( Mondanom sem kell milyen szarul esett.:( Na innentől nemis nagyon szoltam hozzá csak feküdtem majd végül eljöttem mert már szinte könnybeborult a szeme a fájdalomtól:( hogy mégis hogy mondhat ilyet, de végülis bocsánatot kért.


Én nagyon szeretem őt és nem akarom egy ilyen apróság maitt elveszíteni, segíteni szeretnék és megoldani a problémát. Mit szoltok a dologhoz? Mit tennétek a helyembe? Egy kicsit hosszúra sikerült, de aki elolvassa és ír rá nekem vmi féle dolgot amivel esetleg megoldhatnám a problémát annak nagyon megköszönném. Pozitív és negatív válaszokat is várok. Köszönöm.


2009. júl. 4. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

mondjuk az nem apróság, ha nem kíván a csajod. Na nem miattad van ez nem veled van a baj, hanem szerintem már ő nem szeret.mindig a szexen mérhető hogy milyen állapotban van egy kapcsolat. lehet még nincs olyan érzelmi-értelmi szinten hogy ezt ki tudja mondani.

27/L

2009. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát k* nehéz most megbízni benne, azt elhiszem, de vedd figyelembe azt is, hogy azt mondta, hogy ha nem szeretnéd, akkor nem megy... És az előző "félig-megcsalását" is elmondta. Ahogy itt leírtad, szerintem megbánta, és szerintem nincs okod az aggodalomra. És amúgy is, tudod, a hazug embert hamarabb... Szóval próbálj meg bízni benne. Ha meg mégis kiderül, hogy átvert, háááát.... van ilyen. De Te legalább mindent megtettél a kapcsolatért. Szorítok!
2009. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Basssz... Előző vagyok, ezt nem ide szántam, boocs......
2009. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen aranyos srác lehetsz... Én összetenném a két kezem, ha ilyen barátom lenne, mint Te. :) Szépen leírtad az érzéseidet...


Na de hogy a lényegre térjek: Én 2 lehetőséget látok.

Ahogy én látom a dolgokat az a lapján, amit írtál, szerintem a barátnődnek van valamilyen problémája... Amiről nem akar neked beszélni, lehet, hogy fél felhozni a témát...

A másik oka pedig az lehet, hogy már 2 éve, elég régóta együtt vagytok... És lehet, hogy most egy kicsit elbizonytalanodott. Mármint úgy, hogy teljesen megszokta, hogy vagy neki... Sokat vagytok együtt, mint azt írtad is, és egyszerűen nincs arra ideje, hogy "elkezdj" neki hiányozni... Én ezt tartom valószínűbbnek.


Bármi is a helyzet (nem tudhatom, mi jár a barátnőd fejében), az a megoldás, hogy szépen leülsz vele és megbeszéled vele a dolgokat. Neki is mondd el őszintén az érzéseidet, úgy, ahogy ide is leírtad... És hidd el, hogy nem fog "magyarázat" nélkül otthagyni.


Sok sikert! Remélem, sikerül helyrejönnötök! :)


20/L

2009. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hidd el elég sokszor leültem már vele erről beszélgetni és nem látni hogy 1-ről a 2re jutunk. Szol eléggé tanácstalan vagyok már:(
2009. júl. 4. 23:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Ójajj... Akkor nem tudom... Lehet, hogy tartanotok kellene egy kis szünetet. (Tudom, ezt sokan hülyeségnek tartják.) Nekem az előző kapcsolatban volt egyszer egy 3 hetes szünetünk, akkor is találkoztunk, de csak mint "barátok". Az idő alatt sok mindent megbeszéltünk és megtudtunk a másikról egy csomó új dolgot... Aztán megint "összejöttünk" és minden sokkal jobb volt. :)
2009. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Valami megváltozott.


Ezt a problémát meg kell beszélni.


Ne fogadd el válaszként, hogy "semmi baj", mert baj van.


De mindenképpen állj le a szexel mielőtt beszélsz vele.

Várj pár napot, kedveskedj neki.

Ha hazaér kérdezd meg mi volt a munkában.

A puszilgatás jó, de NE vidd túlzásba.


Valami baj van, de lehet, hogy megoldható.

Adj neki egy puszit utána hagyd.


Aztán, beszélj vele.

Mond el neki, hogy neked fúrcsa ez a helyzet.

Mond el, hogy te szereted, de nem érted, hogy miért húzódik el tőled.

Kérdezd meg, hogy te csináltál-e valamit rosszul?


FONTOS! Ne veszítsd el a hidegvéred. Ne emeld fel a hangod! Ne vádaskodj!


Ha nyugodtan meg tudjátok beszélni akkor találhattok megoldást.

DE NE VÁDASKODJ!


Mond neki, hogy legyen őszinte, mert téged zavar a helyzet.


Sok sikert.

2009. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szűrjük ki a történetből a kézzelfogható tényeket és vizsgáljuk meg őket.


(1) 2 éve vagytok együtt. Romlik a szex.


Leggyakoribb oka: csökken a szemében a vonzóságod, érdekességed mértéke. Vagy azért, mert te mint férfi leértékelődőben vagy a szemében, vagy azért, mert relatíve értékelődsz le amiatt, hogy ő felértékelődik a saját (vagy mások) szemében mint nő.


(2) Az egész ott kezdődött hogy bnőm elkezdett dolgozni(óvoda)


Te dolgozol? Ha nem, akkor komoly relatív leértékelődést szenvedtél el. Ha igen, akkor kisebbet, de akkor is megváltoztak köztetek az "erőviszonyok". Kevésbé néz rád fel, mint korábban. Ez önmagában nem kell, hogy probléma legyen, de ha már vannak más problémák, azokra rátehet egy lapáttal.

A munkahelyi tapasztalatai is hathatnak rá, megismerkedhetett olyanokkal, akik változtatják a véleményét bizonyos dolgokról stb.


(3) amikor én kezdeményezek... már nem indul be ugy rám


Vagy mert elkezdett dolgozni és sokkal fáradtabb, vagy mert csökkent az érdeklődése irántad (ld. fent)


Amikor az ember elkezd dolgozni, megváltozik a világképe, a szemléletmódja. Pl. türelmetlenebb és gyakorlatiasabb lesz. Sok ember követelődző lesz és anyagiasabb stb.


(4) azt mondta hogy semmi baj nincs velem


Az mindig érdektelen, hogy mit mondanak. A tettek fontosak, nem a szavak.


(5) Na ez kb. 4 hete volt azóta is foylamatba van


Nem érdekli a kérdés. Nem akar veled több szexet, ezért nem akarja helyrehozni a "problémát". Ld. (3)


(6) na jolvan szexeljünk akkor oszt essünk tul rajta


Ez is arra utal, hogy veszti az érdeklődését irántad. És elég keményen közli is. Egyenes nő, tiszteletre méltó.


(7) a fejemhez vágta, hogy én vagyok a hibás meg, sokat változtam


Sokat változtál = sokat változott rólad a véleménye.


(8) nem akarom egy ilyen apróság maitt elveszíteni


A kapcsolatotok erőteljesen hanyatlik, súlyos beteg, nem "apróságokról" van szó.


Fontos kérdés tehát: dolgozol? Ha igen, mit? Ez alapkérdés a helyzet megértéséhez.

2009. júl. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban mindig vannak hullám hegyek és hullám völgyek. Na ez egy hullámvölgy. A barátnődnek a munka túl nagy változást jelent. Én megértem ezt a helyzetet én is ilyenben vagyok most sőt még egyetemre is járok munka mellett. Sokszor olyan fáradt vagyok, hogy semmihez sincs kedvem, a szexhez meg pláne nem. A barátom nagyon megértő ezen a téren, volt már hogy egy-két hét kimaradt, de azért próbálom úgy időzíteni a dolgaimat, hogy ő is elégedett legyen.


Egy kapcsolatnak ugyan fontos része a szex, de nemcsak erről szól. Tudom, hogy nem lehet könnyű neked sem, mert a megszokott dolgok megváltoztak, viszont ne add fel az egészet. Adj neki egy kis időt, míg megszokja a körülötte lévő helyzetet és újra olyan lesz minden, mint régen. Szerintem, ha egy ideig pihenteted a dolgot és vársz, akkor előbb célba érsz. Sőt szerintem így biztosan jobban fogja kívánni a szexet.

2009. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na végülis sikerült jutnunk vmire, megbeszéltük a dolgokat mégegyszer, odafigyelek magamra is hogy nehogy sok legyen és aztán hátha jó lesz miden. De köszönöm azoknak akik irtak.
2009. júl. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!