Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne az ideális számára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az ideális számára? Mit adhatnék neki amit mástól nem kaphatott meg?

Figyelt kérdés
Szeretnék a páromnak valami igazán nagy meglepetést okozni,hogy tudja,érezze még jobban,hogy mennyire szeretem!Olyan meglepetést szeretnék neki amit nem kaphatott meg az exeitől,valami különleges romantikus dolgot szeretnék!Várom az ötleteket!Szeretném ha "sosem"felejtené"el amit kap tőlem!Szeretnék minél többet és többet adni neki ahogy ő is ezt teszi!Minden nap okoz meglepetéseket még nekem!Köszi előre is a tippeket,ötleteket!
2009. júl. 4. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
vidd el neki egy barátnődet és csináljátok 3 -asban :)
2009. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez az az ötlet amit nem szivesen látok itt!Azért köszi!Mi ezt már megebszéltük és azt mondta ő engem szeret és nem lenne képes mással összefeküdni csak velem!És én sem lennék rá hajlnadó ha szeretné de hál istennek az én barátom nem olyan!
2009. júl. 4. 23:33
 3/10 anonim ***** válasza:

nah majd én írok neked! :) :D

arra gondoltam, h be kell jelentened neki, h kettesben eltöltötök 24 órát és h minden vágyát teljesíted! itt nem feltétlenül a szexre gondolok... de ez a nap csakis kettőtökről szóljon! mondd meg neki, h 24 órás kényeztetést kap :P lehet egy finom vacsora is, campingezés, séta 1 parkban, ezek sztem romantikusak... csak vmi extraságot vigyél bele!

remélem tudtam segíteni :) írj vissza, h mit gondolsz erről! :)

15/L

2009. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan rossz ötlet!:)Ahoz képest,hogy ilyen kis fiatal vagy elég okos az ilyen dolgokban:) Mondjuk ez nem lenen hülyeség,mert van egy gyerkőcünk is és minden percben vele vagyunk,ránk férne egy kis kikapcsolódás már !:)
2009. júl. 4. 23:38
 5/10 A kérdező kommentje:
lenne :)
2009. júl. 4. 23:39
 6/10 anonim ***** válasza:

:D örülök, h segítettem :) bár megvalósíthatnám én is az ötleteimet :) :(

akár lehet masszázs is... minden porcikáját, ami nem mindennapi! de még a kézfejét is, az ujjait! az jó érzés és jó hatással van bizonyos testrészeinkre :) még gondolkodom, hátha eszembe jut vmi! :P

2009. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért még várom az ötleteket ,tippeket de nem olyanokat mint amiket az első írt :):)


Köszi mindenkinek !

2009. júl. 4. 23:45
 8/10 anonim ***** válasza:
eszembe jutott még vmi!!! :D ha szép idő van éjjel, a szabadban nézhetitek a csillagokat, bújjatok össze és mondd neki: szeretlek! sztem ez is romantikus :)
2009. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Írd be a google-be: "101 romantikus ötlet" és töltsd le.

Nagyon nagyon jó ötletek vannak benne! Sok sikert! :)

2009. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

születésnapjára,soke egyéb más ajándék mellé kapott egy kis csomagot...benne annyi cetli ahány éves...a cetliken meg ilyenek: "tetőtől talpig maszirozás","orális szex végig","nem hisztizek a következő félórában","perverz teljesitetlen vágyakat teljesitek",és hasonlok,van amit üresen hagytam,arra ő ir amit szeretne...egy éve van felhasználni,utána kap eggyel többet...

22/L

2009. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!