Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti elvárjátok a pasitoktól, hogy elvigyen titeket nyaralni a nyáron?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értünk "elvigyen" alatt. Hogy ő fizessen be, azt semmiképp sem. De igazából azt sem várom el, hogy minden áron elmenjünk nyaralni, ha nem úgy állunk anyagilag.
2012. jún. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tőlem próbálnád elvárni... kitennélek az ajtó elé mint 1 macskát... majd ha én akarom elviszem a barátnőmet és hálás érte de felbasz az ilyen...
2012. jún. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10 éve vagyok a felesége, én mosok, főzők, megyek a gyerekért oviba, suliba, emellett dolgozom és könyvelek.

Jól állunk anyagilag.

Szerinted mi a válasz? Naná, hogy elvárom, ekkor töltődök fel.

2012. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom,hogy elvárom de titkon azért remélem:)
2012. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvigyen? Nem kell engem vinni, megyek én magamtól! :)


Egyébként meg a szüleim még "elvittek", mert nem voltam anyagilag (se más értelemben) független,

a párommal viszont "együtt megyünk".

Nem vagyok én kitartott, a pénz közös.

2012. jún. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Bár én még életemben nem nyaraltam, lehet ezért nem érdekel annyira a dolog.

De a vőlegényemtől akkor sem várok el semmit, nemhogy ilyen sokad rendű dolgokat.

23/N

2012. jún. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát aki elvárja, az sem szerelemből van a másikkal :) más, hogy szeretnél elmenni, és esetleg megemlíted, de ha elvárod, akkor csak egy pénzéhes kis dög vagy.

Jaj és aki írta, h 10 éve feleség és stb, annak üzenem, ha neki ennyire nagy teher anyának és felesének lenni az elég nagy gond.

2012. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!