Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni? Másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni? Másfél éve van "barátom"(már, ha 40 évesen szabad ezt mondani)A munkahelyen ő a főnököm.Van egy 14 éves lányom is, akivel nagyon jól kijönnek.

Figyelt kérdés

De van felesége, akivel már régóta tervezik, hogy elválnak, de még nem válnak.Sokszor van nálunk.De minket nem enged be a lakásába.Lehet, hogy szeret minket, de nem mindig érzem ezt íg...Lehet, hogy csak egy játszik velem???

Hogy gondoljátok?Van értelme folytatni???


2008. okt. 22. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
szerintem bele sem kellett volna menni egy nem független emberrel egy kapcsolatba. az meg, hogy válni akar, csak szöveg. aki tényleg válni akar, az elmegy ügyvédhez, és elkezdi a papirmunkát. aki meg csak mondja, az húzza-halasztja a dolgot, nem vállalja fel a szeretőjét. én kidobnám a helyedben.
2008. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Az előttem szólónak igaza van.Mi az,hogy tervezik,hogy elválnak?Amikor én válni akartam nem tervezgettem,mentem válni!Egy nap alatt elköltöztem,igaz a válás 2 évig tartott,de nem maradtam vele addig sem.
2008. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Én nem hiszem,hogy 40 évesen az lenne a jó,hogy egy olyan pasival legyél,akinek örökké "csak tervebe van véve a válás",de persze aligha lesz abból valami.Ha meg válaszút elé állítanád,akkor is kapnál ígéreteket,hogy hamarosan stb. és elmenne az idő ugyanígy.Én a helyedben biztosan nem folytatnám ezt tovább.
2008. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

A valas lehet, hogy tenyleg csak szoveg...ez gaz. Ha valni akar valjon - noverem 2 honap alatt elvalt, igaz a koltozes fel evig tartott, de legalabb mar elvaltak.

A lakasaba viszont lehet, hogy a felesege miatt nem enged be, ezt meg is ertem, ha feltetelezuk tenyleg nincs koztuk mar semmi, akkor se esne jol senkinek, hogy az otthonaban van az utodja.

De ha nem valik el surgosen en dobnam.

2008. okt. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, mint az előttem lévők, csak igérget(te is irtad, hogy már másfél éve van kapcsolatotok, és nem történt válás ügyében előrelépés). De én még egy okot szeretnék felhozni, ez lehet, hogy fájni fog, de erre is gondolni kell: a feleségre. Én mindig azt mondom gondoljunk bele a feleség helyzetébe, nekünk milyen lenne, ha férjünk megcsalna? És ki tudja, mikor kerülünk mi is hasonló helyzetbe?!

Szerintem az a férfi téged sem és feleségét sem érdemli meg igazán, mindkettőtöket kihasznál. Ne engedd ezt.

2008. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De azt mondta, hogy a feleségét már nem szereti...Előttem sem szerette.Csak muszályból vette el, mert már 7 éve együtt voltak.
2008. okt. 23. 10:37
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Leirok egy törénetet:

Egy barátom, akivel 2,5 évig jártunk egyszer megcsalt. Mindkettőnket Katinak hivtak(valószinűleg jó lehettt felvágni a haveroknak). A lánynak azt mondta, hogy csak sajnálatból van velem, de nem is szeret, közben közöttünk meg minden tökéletesnek tűnt. Nekem meg, mikor megláttam a lány sms-eit, azt mondta, hogy nagyon rászállt a csaj. Én kiirtam a csaj számát, és elindult a lavina. Ekkor tudtuk meg, hogy mindkettőnknek mekkorát hazudott.

Szakitottam vele, de mivel szerettem vissza birta könyörögni magát. Aztán még vagy háromnegyed évig jártam vele.

Hiába mondja, hogy akkor sem szerette, meg most sem, de még mindig vele van, még mindig nem válnak. Meg irtad, hogy nem is enged be téged és lányod a lakásába. Ne hidd el neki minden szavát. Állitsd döntés elé: vagy váljon el vagy szakitsatok, és soha többé ne találkozzatok, és igy meglátod, hogy merre felé húz. Ha a felesége felé, akkor nincs értelme ,annak a kapcsolatnak, amit ti folytattok.

Megkérdezhetem, hogy a férfinak van-e gyermeke?

2008. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem nincsen.A feleségének nem lehet gyermeke.
2008. okt. 23. 17:32
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
40/ffi.:Én minden hozzászólásomat így kezdem.Tehát 40 éves vagyok,férfi.Ha egy házasság jól működne,nem lenne olyan nő,aki engem el tudna csábítani.Nem vállalnék be semmilyen rizikót,hogy a jól működő kapcsolatomat megcsákjázzam.Nem érné meg.A te embered egyenes ember.Számára etikátlan lenne,ha a lakására beengedne.Ez még a feleségével közös,az egy másik történet.Azért is,hogy ne lásd,mi van belül.Vezető beosztásban dolgozik,gyerekekre nem kellett költeni,anyagilag jól állhatnak.Te ezt ne lásd,ne a jó lét,a gazdagság imponáljon neked,hanem ő,az ő személyísége,lénye.Nincs ő könnyű helyzetben.A válás valószínűleg vinné a fele vagyont,ezért nem szívesen kockáztatna,szeretne biztosra menni,jelenleg kivár.Neked az a teendőd,hogy eldöntsd magadban,hogy mennyire szereted,mennyire tudnád szeretni,látod-e benne az életed párját,és igen,leendő gyermeked apját!Mert így lenne szép és kerek a történet.Ne foglalkozzál te a feleség lelki világával,ő sem igazán foglalkozna a tiéddel.A magunk sorsának vagyunk a kovácsai,a saját boldogságunkat kell nézni,nem a másét.Egyvalamit jegyezz meg,majd jussak eszedbe.Ezt a férfit ha te nem viszed el,majd elviszi más!Légy okos,rafinált,kívánatos,vesdd ki a hálót a szeretett férfira,varázsold el,kényeztesdd,érezze hogy szereted,és minden porcikáddal akarod őt.És akkor olyan csodában lesz részed,amiről a kilencéves kislányok álmodnak rózsaszínű álmukban.
2008. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó személyisége lehet, ha két nőt is egyszerre szédit. Méghogy egy ilyet elhalmozni teljes odaadással? Ő sem teszi! Legyenek egyenrangúak, és ne csak a nő tegyen a kapcsolatért!

Honnan tudod, hogy nem gondolna ellenkező esetben a feleségre a barátjának jelenlegi felesége? Utolsó hozzászólótól kérdezem, mert én gondolnék rá, ahogy az előzőekben leirtam, és nem minden nő gondolja úgy ahogy te elképzeled, kedves 40/ffi!

Még valami: a kérdező hölgy már másfél éve vár arra, hogy a férfi tegyen is valamit. Meddig várjon még? 20-25 évig?

Ki a fontosabb? A szeretett nő vagy az anyagi jólét?

2008. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!