Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik és szörnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik és szörnyen vágyom csókjára és érintésére. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mint már fent is leírtam nagyon hiányzik, de most nem tudunk találkozni és valószínűleg nyáron is csak nagyon keveset fogjuk látni egymást. Munka, jogsi nekem is meg neki is, és persze máshol. Komolyan azt sem tudom mit csináljak, egész nap vágyom rá. Hogy itt legyen velem, hogy megérintsen, hogy megcsókoljon. Szerintetek mit kéne csinálnom?
2012. jún. 16. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit.
2012. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! -.-"
2012. jún. 16. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerinted erre a kérdésre mit lehet válaszolni?

Semmit.

2012. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!