Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a páromon kívül vágyom más nők érintésére és ezt masszázs formájában veszem igénybe? Ez megcsalás?

Figyelt kérdés

Mindketten huszonévesek vagyunk és 4 éve boldogok vagyunkegyütt. Nagyon fontos a számomra és én is neki, semmiképpen nem szeretném elveszíteni, mert nagyon szeretem és szexuálisan is vonz még mindig úgy,mint az elején!

Mit tegyek ebben a kellemetlen helyzetben? Elég féltékeny típus..


2008. júl. 24. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, hogy a párod vágyik más férfiak érintésére, és ezért mindenféle "masszázsokra" jár! Milyen érzés belegondolni? A kedvesednek sem lenne jobb érzés a te dolgaidról tudni, szóval ez aljasság.

(Egyébként vicces, de minden "Ez megcsalás?" kérdésre a válasz igen, mert a lelke mélyén a kérdező tudja, hogy a hűtlenség egy fajtáját követi el, csak igazolni szeretné magát.)


Foglalkozz inkább a kedvesed érintésével, és "rúgd magad tökön" helyettem is.


Egy férfi.

2008. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"(Egyébként vicces, de minden "Ez megcsalás?" kérdésre a válasz igen, mert a lelke mélyén a kérdező tudja, hogy a hűtlenség egy fajtáját követi el, csak igazolni szeretné magát.)"


Pontosan ezt a mondatot már én is le akartam írni egy másik hasonló kérdés kapcsán. Nagyon jó meglátás és egyetértek.

2008. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem megcsalás! Sőt szerintem még jó dolog is, hogy ilyen ártatlan módon éled ki magad, és nem egy másik nőhöz mész, valóban megcsalni a barátnődet! Egy masszázsba mi van?? Nem intim masszázs gondolom... Más minden héten jár maszíroztatni magát, akkor az is megcsalja a párát, mert megmaszíroztatja a hátát vagy mi?

Szerintem ennyi még belefér, csak ennél ne menj tovább!

2008. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a masszázs a probléma, hanem az, hogy idézem: "a páromon kívül vágyom más nők érintésére és ezt masszázs formájában veszem igénybe".


Tehát a masszázs motivációjával van baj.


Ha valaki vágyik egy jó masszázsra, az egy más dolog. De azt


1. megadhatja a párod is

2. megadhatja egy férfi masszőr is

3. elvileg egy női masszőr is megadhatja, de ha a motiváció (!) az, hogy más nők érintésére vágyom, és felmerül a kérdezőben, hogy ez megcsalás-e, akkor ott lehet, hogy a fantázia szintjén már nemcsak a masszírozásról van szó.


Tehát ha egy jó masszázsra vágysz, és nem egy másik nőre, akkor a következő javaslatokkal lehet elkerülni azt, hogy baj történjen


1. masszírozzon meg a párod

2. menj hímnemű masszőrhöz

3. OK menj nőnemű masszőrhöz, de olyanhoz, aki abszolút nem vonz szexuálisan

4. menjetek együtt masszázsra a pároddal


Így tuti nem lesz baj.

2008. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nem megcsalás!

Igaz, hogy vágyakozol másik nők érintésére és csak emiatt jársz masszázsra. De szerintem ez tök okés, hisz 4 éve vagytok együtt és gondolom nem csaltad meg a barátnődet. Szerintem ez egy korai kapuzárási pánik, mint amikor megnősül az ember és rádöbben, hogyha igent mond, akkor soha nem fekhet le más nővel a feleségén kívül.

Ha 4 éve vagytok együtt, akkor már biztos, hogy szóba került a házasság vagy valaki célzott rá, hogy meg kéne esküdnötök és ez válthatta ki belőled ezt az érzést.

Amúgy szerintem ez nem igazi vonzalom.

Remélem, hogy hasznosnak találod majd a hozzászólásom.


Zoli

2008. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!