Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom nagyon egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom nagyon egy nő csókjára? Többre nem, csak csókolózásra. L/17

Figyelt kérdés
Most nincs barátom,de volt már. Szexuálisan mindig csak a férfiak érdekeltek, és szerelmes is kizárólag férfiba tudnék lenni. Viszont már legalább egy éve nagyon vágyom arra,hogy csókolózzak egy nővel. Rengeteget ábrándozom arról,hogy simogatom a hosszú haját miközben csókolgatom telt ajkait. Nincs konkrét személy akire gondolok, csak elképzelek egy szép nőt.
2011. nov. 17. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Mert egy átlagos mai fiatal vagy...
2011. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nagyon kivancsi vagy.ez minden!de nincs ezzel semmi baj!mindent ki kell probalni ha az ember teheti!en mar kiprobaltam de maradjunk inkabb a pasiknal :D ( marmint nalam) !
2011. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de ha semmi mást nem tudnék elképzelni lánnyal, csak ezt? lehet,hogy csak az esztétikai szépség miatt?
2011. nov. 17. 16:05
 4/15 anonim ***** válasza:
az is lehet!de mint irtam ezzel telleg nincs semmi baj!probald ki, es akkor megfejtödik minden kerdesed! :)
2011. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de mégis hol és hogyan? lányként nagyon nehéz lánnyal ismerkedni :/
2011. nov. 17. 16:08
 6/15 anonim ***** válasza:
puszta kíváncsiság... én is így voltam vele míg egy bulin egyszercsak a legjobb bnőmmel kipróbáltuk, mondjuk azért is m kicsit jobb kedvünk volt már és vagy 15 fiú állt körbe.... sztem mindketten nagyon élveztük, és azóta már nem egyszer előfordult ez-az... :p
2011. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hat azert nem olyan nehez!bar mondjuk a nem mindegyik lany valja be hogy vonzodik a sajat neme irant!amugy nalam is volt mar több mint csok de ezt nem akartam leirni :D !ha van olyan baratnöd aki tudod hogy eleg meresz vallad be vele...
2011. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
az a gáz,hogy nincs olyan. nagyon homofóbok és engem is annak hisznek... Oo
2011. nov. 17. 16:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, csak kíváncsi vagy. Szerintem a lányok többsége ki szeretné legalább a csókot próbálni egy másik lánnyal. Nem tudom miért van ez, lehet, hogy gyöngédségre vágyunk és az van bennünk, hogy lányok azok. Én már kipróbáltam és tetszett, de maradok a pasiknál.
2011. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Huhh hat akkor ismerkedj olyan csajjal akiröl tudod hogy mar volt alkama lannyal.... biztos tudsz ilyet, vagy keress neten valami csajt aki nem lakik messze töled es ha ugy van akkor talalkozzatok..nos?
2011. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!