Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak, ha vele alszom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, ha vele alszom, miért alszok el korán, ha otthon vagyok, miért vagyok fent sokáig?

Figyelt kérdés

ugyanis otthon netezni szoktam későestig, mert érdekes. de nála nem netezek, mert folyamatosan a nyakamban liheg és féltékenykedik, ezt az oldalt speciel tiltja.

szóval nála este/éjszaka tv-zünk, az nekem unalmas és inkább alszom és örülök, hogy legalább ki leszek pihenve.

most kérdezi, hogy érdekes, ha nem alszom vele, még éjfélkor is fent vagyok, vele meg még a tv-t is le kell kapcsolni, mert aludni akarok.

mit mondjak?


2012. jún. 16. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
És ezt miért nem mondhatod el neki? Hogy otthon netezgetni szoktál, és az ébren tart.
2012. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert nem akarom, hogy féltékenykedjen, ahogy szokott, a kitalációival.
2012. jún. 16. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát de miért féltékenykedne? Mire? A netezésre? Ezt nem értem.. Mondd meg neki, hogy youtube-zol, a nemkutyát meg a napiszart nézegeted, meg facebook játékokat tolsz, és elrepül az idő.
2012. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem, a netezést nem mondom meg neki.

ismerem, legyen elég ennyi! nem hinne nekem, hogy csak youtubozom!!!!!

2012. jún. 16. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de akkor ezt kellene inkább megoldanod vele. Egy egészséges kapcsolatba nem pálya az, hogy féltékenykedik rád csak azért, mert netezgetsz. Ha meg tényleg van rá oka, akkor ne csodálkozz, hisz te vagy a ludas. Az már rég rossz, hogy kell vmi kifogás, és nem tudod neki őszintén elmondani.
2012. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Egy egészséges kapcsolatba nem pálya az, hogy féltékenykedik rád csak azért, mert netezgetsz."

próbálok vele egészséges kapcsolatot tartani, hát nem lehet.


ezt úgy lehet, hogy nem mondom meg. és pont.

köszi ezt a rengeteg ötletet.

2012. jún. 16. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint látod, más még csak válaszra sem méltatott.. Én meg próbálok normálisan beszélni veled, erre bunkózol.. Akkor oldd meg!
2012. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

más azért nem írhatott, mert nekik semmi ötletük nincs.

gondolom normális kapcsolatokban senki nem kényszerül rá.

és épp a párommal veszekszem közben, ezért vagyok feszültebb.

köszi, hogy írtál.

2012. jún. 16. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!