Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal kettesbe akarunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal kettesbe akarunk lenni, valakinek ötlet mit mondjak otthon?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a párommal elmenni egy napra kettesbe. De itthon nem tudom mit mondjak. Mivel nem szeretik így anyuék nem tudják hogy mi járunk. Még várok hogy lassan hátha elfogadják. Igy nem tudom mit mondjak itthon aznap hol leszek.csak a nappal kellene.. éjszakára hazajönnék már. Mit mondjak hogy ne hívkáljanak telón. Hogy kettesbe tudjunk lenni. Ötleteket várnék. sürgős lenne.19 éves lány
2010. jan. 25. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hívkáljanak?:D Nem tudod mondani h barátnőiddel vagy? Amúgy 19 évesen sztem elég nagylány vagy már h azt csinálj amit akarsz és ne kelljen kamzni.
2010. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem mert hivkálnak. és olyankor hallani akarják h ott vannak a barátnőim. ezért kéne valami tipp hogy kikerüljem ezt. sajnos a szüleim konzervativabbak a kelleténél. :S
2010. jan. 25. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
19 éves vagy ne szóljanak bele hogy merre mész 1 napra. sőt: semmi közük hozzá. (elég ha közlöd)
2010. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Moziba mész,teló ki lesz kapcsolva.Utána kiállításra,szintén ki lesz kapcsolva.Utána színházba.
2010. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És ha egyszerűen nem veszed fel? 19 évesen tudsz magadra vigyázni. Bár hogy őszinte legyek, nekem baromi fura a te, és a szüleid hozzáállása is. Miért is nem kedvelik a barátod? Miért is nem bíznak benned? Te miért is nem vagy velük őszinte?

19 évesen lassan felnőtt vagy, sőt, szóval ilyen korra már el kéne jutni odaáig, hogy érvényesíted az akaratod. Elmegyek a fiúmmal randizni. Pont. Meg is lehet beszélni ám, mit nem bírnak rajta, te pedig közölheted, hogy jó, elfogadod a véleményüket, ők pedig fogadják el a döntésed, hogy vele vagy. És ha felhívnak közbe? Beszélsz velök pár percet, megnyugodnak, hogy nem adtak el az arab nőcsempészeknek, aztán kész. Mi lesz? Hazacibálnak?


Amennyiben a srác vagy te olyanok vagytok, hogy okot adtatok erre a viselkedésre, úgy sztornó a fenti.

2010. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amint máár írtam a szüleim elég konzervatívak. Azon vannak hogy amíg tanulok nincs buli nincs csavargás nincs pasizás. Összeveszni nem akarok velük. Ők ilyen szellemben nevelkedtek és engem is így nevelnek. Sajnos ez van. Nem tehetem meg hogy egyszerűen nem veszem fel a telefont. Ugyhogy valami jó ötlet kellene.Ami hihető. A mozi elég jó. de nem tart egész nap :Smax 2 óra. :(
2010. jan. 25. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:

valószinüleg tudatában vagy annak, hogy a szüleid miért nem akarják, hogy ezzel a bizonyos fiuval kavarj.

Ezért akarsz hazudni nekik.

19 évesen gyakorlatilag nem az van, hogy "mehetek ide vagy oda?" hanem "elmegyek ide vagy oda" . természetesen amig az ő kenyerüket eszed addig jogukban van fellebezni a döntésedet.

Mindig "hívkálnak" (ezt berakom a készülőben lévő PP szótáramba is) valószinüleg azért mert féltenek, vagy okot adtál rá már többször, amiért nem bíznak benned.

És ellenőriznek, hogy valóban igazat mondtál.

2010. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most olvastam a 18:21 es komentedet.


A bulizás nemfeltétlenül megy a tanulás rovására.

időnként ki kell kapcsolódni lazítani, levezetni a hétköznapok stresszeit.

kéthetente hétvégén igazán belefér egy buli.

Gondolom, a otthon ülsz akkorsem álló nap tanulsz, akkor pedig már mindegy ha kikapcsolódsz valahol.


Kompromisszumot kell kötnöda szüleiddel.

Ez csak úgy megy ha közösen leültök beszélgetni és mindenki meghallgatja a másik véleményét higgadtan nem hisztizve.

Kompromisszum = hagynak barátkozni fiukkal, és időnként elmenni buliba, cserébe pedig ugyanolyan jó tanuló leszel.

ha ezt nem sikerül elérni vagyis romlanak emiatt a jegyeid, akkor zérő tolerancia. Nincs buli nincs pasizás.

Ezt kell tisztáznotok.

Mivan ha, és mi lesz ha nem úgy.

tartanod kell magad az ígéreteidhez.

2010. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem adtam rá saosem okot hogy ne bizzanak bennem... mivel edidg nem is jártam sehova.... ez van...látom máshogy fogta fel 1 két ember...nem ugy ahogy én leirtam..mindegy.... :(
2010. jan. 25. 18:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy lemerült a telefonod, és kész. Tök mindegy, mit mondassz. Esetleg ha meg akarnák nézni a telefonodat, akkor valóban ne töltsd egy darabig. Kész.
2010. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!