Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátnőm a barátnői véleményére ilyen sokat ad, hallgat rájuk h mi legyen a mi kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

az egyik legjobb barátnője nem is bír engem.meg nemtudom, de olyan idegesítő, hogy beleszólnak a kettőnk kapcsolatába.

17/f

8 hónapja vagyunk együtt.



2012. jún. 17. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Veled 8 hónapja van együtt. A barátnő évek óta megvan. Ha rossz szemmel néz rád, az azért van, mert ő kicsit olyan, mit egy szülő. A barátnőd érdekeit nézi, és a legkisebb botlás is négyzetesen látszik az ő szemében. De a szülőkkel ellentétben vele nem ciki megbeszélni téged.

Sose bosszants fel egy bártantőt. Legyőzhetetlen.

2012. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

A barátnőd határozatlan és naív, kicsit ostoba lány! El kéne magyaráznod hogy a barátnőjének a saját életével kéne törődnie és nem másokéval játszadoznia! Ha téged nem bír akkor a tanácsaiban az ellenszenve is érvényesülni fog! A kettőtök dolga pedig kettőtökre tartozik nem másokra!

Te kettőtökért dolgozol, a barátnője meg csak őérte és saját magáért!

Szerintem fel kéne hívnod a figyelmét hogy felnőhetne egy kicsit a kapcsolathoz, és ha ezt is kitárgyalja a barátnőjével akkor kereshet magának másik fiút, mert te vele vagy együtt és nem a barátnőjével hármasban!

Amúgy ez valahol bizalmi dolog is.

28F

2012. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fú, vigyázz, az utolsónak nagyon nincs igaza, egy ilyen elbeszélgetést fenyegetésnek is lehet venni. És ha a barátnőmnek ilyen "beszélgetésben" lenne része, én dobnám a pasimat.

Ha úgy döntök nem akarom megosztani a barátnőmmel a dolgaimat, nem fogom, de ha olyanok jönnek, hogy nőj már fel egy kapcsolathoz, biztos felháborodik, az ilyesmi sértő. Csak ellöknéd magadtól.

Abban igaza van az előzőnek, hogy ez bizalmi dolog-de te is kibeszéled gyikon.

Ez a nőknél természetes, komolyan mondom, több nőismerős van, aki beszélt már nekem a kapcsolati gondjairól, mint aki nem. és ha jönne valaki, aki úgy viselkedik, mint a második válaszoló, én szakítanék, gondolkodás nélkül.

Még valami:A barátnő nem a kapcsolatotok ellen van, a barátnő egyszerűen a másik barátnő boldogságáért van. Nagy különbség! Ugyanakkor, ha úgy érzi, hogy rosszul bánsz vele, természetesen azt fogja tanácsolni, hogy hagyd el!

2012. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

tegnap 13:55 ha dobnád emiatt akkor szerintem nem kötődnél hozzá eléggé.

Fenyegetésnek azt lehet venni ami az! Belemagyarázni más dolgokba pedig hülyeség!

Szerintem meg az a sértő hogy a fiút kirekeszti a kapcsolat irányításából és olyan vadidegenek kezébe helyezi a döntések motorját akinek semmi érdeke és lojalitása nincs ahhoz a kapcsolathoz!

A barátnő nem a kapcsolatért van! A barátnő a saját céljait nézi, ha ellenszenves neki a fiú, és ilyenkor a saját cél hogy lekoptassa a csávót!

Itt nem a kibeszélésről van szó hanem a döntéshozatalról és a komoly dolgok megbeszéléséről ami nagyon rossz helyen történik! Ez kettejük ügye lenne, és nem a barátnőjéé!

2012. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!