Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok, ha terhese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok, ha terhesen félre menne a párotok? Nők és férfiak véleményére is kiváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Sziasztok. 34 éves nő vagyok, 10 éve vagyok a párommal, és 37 hetes veszélyeztetett terhes. A párom annyira durva és szánalmas módon bukott le a megcsalással, hogy ha nem velem történik, azt mondom ilyen nincs. A történet röviden: Ezelőtt egy héttel voltunk UH-n a párommal. Mindig fel szoktuk venni kamerával az UH képet (jó barát a doki), most sem volt másképp, csak a kamera otthon maradt, ezért párom a telefonjával vette fel. Rá pár napra rá akartam tenni a videót a gépre, egyébként soha nem szoktam a párom telefonjához nyúlni, megnézni a dolgait, nem vagyunk már tinik. Most viszont ameddig elment tusolni kitaláltam, hogy rá teszem a gépre a videót. És ekkor hatalmas "meglepetés" ért: találtam a mappába egy olyan videót, ami felülnézetből van és a páromat egy nő elégíti ki orálisan. Gondolhatjátok mit éreztem..Azonnal kérdőre vontam, mire bevallotta könnyek közt (szó szerint) hogy nem bírta tovább az önmegtartoztatást, elment egy örömlányhoz, akit csak ezt a szolgatást vette igénybe. Én veszélyeztett terhes vagyok, hónapok óta nem volt köztünk semmi..Azt, hogy miért vette videóra nem tudta megindokolni. Elzavartam a lakásból, azóta mindennap jön könyörögni, hogy bocsássak meg, de fogalmam sincs. Hihetelenül megalázó ez az egész, egyszerűen nevetséges, hogy még videóra is vette. Más részről viszont 3 héten belül szülni fogok, ott akar lenni velem, azt mondta egyszer és utoljára volt ilyen és tudom, hogy a gyerekét nagyon fogja szeretni és jó apja lesz. Most komolyan, ti mit tennétek? Vissza tudnátok fogadni? Férfiak véleménye is érdekelne.
2012. ápr. 17. 13:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak terhesen, amugy sem.
2012. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Mivel a 10 év hosszú idő szerintem kapnia kéne egy esélyt.

Azzal a feltétellel hogy szépen elmondja a történetet.

Előzmény, ok, várható következmény stb... Ezeket meg kell beszélni.

Volt már olyan eset az elmúlt 10 éveben hogy adott jelet hogy esetleg félrekacsintgatott? Ha nem akkor mindenképpen meg kell próbálni.

28/F

2012. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
59%
Én sem. Te is csinálhattad volna neki szájjal, ezért nem kellett volna prostihoz menni. A hülye meg még fel is vette, istenem...
2012. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
88%

húú,ez durva,igazság szerint,lehet,nem tudom...

Viszont,attól,h veszélyeztetett terhes vagy,ezt te is meg tudtad volna adni neki,nem?bocs,h így vájkálok az életetekben,de ilyen szituban nekem egyértelmű lett volna,hha nekem nem is szabad,azért őt még kényeztetem,mert igazából nekem az is része a sexnek,ha őt boldoggá tudom tenni...Így ne haragudj,de vmennyire te is hibás vagy,bár ez őt természetesen semmi alól nem menti fel..

2012. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
Én is csináltam neki szájjal egy ideig..Mondjuk az utóbbi kb 3-4hétben tényleg nem, mivel óriási hasam van, nem érzem jól magam és kisebb gondom is nagyobb volt, a szex semmilyen formája meg sem fordult a fejemben, igen ez mondjuk az én hibám. Sose adott semmilyen jelet, nem az a macsó tipus, nem jár el itthonról, férfiak közt dolgozik, autószerelő.
2012. ápr. 17. 13:53
 6/67 anonim ***** válasza:
55%

Megcsalást SOHA nem bocsátok meg!

Egyszer tettem, de értelme nem volt, utána állandóan gyötört a tudat, hogy mikor teszi meg újra. Még, ha ártatlan marad utána, te akkor sem fogsz hinni neki!

2012. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
80%

Férfiként nyilván nem tudom megmondani, hogy mit érezhet egy terhes nő ilyen helyzetben, de azért van egy sejtésem.

Nem tudtam, hogy a prostikat le lehet filmezni akció közben, tehát talán ez a része sem igaz a sztorinak.

Ha félre is tenném az érzelmi részét a dolognak, akkor is ott lenne a veszély, hogy elkapott valamit, amit utána átad nekem. Ki van zárva, hogy valaha megbocsátanám ezt, a megcsalásnál nincsen megalázóbb.

Viszont egy dolog biztos: ha tényleg nem volt semmi köztetek hónapok óta, akkor felelős vagy a történtekért, hiszen a videón szereplő műveletet te is elvégezhetted volna.

2012. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
67%

Hasonló esett meg velem, annyival enyhébben, hogy cisztát operáltak ki, ezért nem volt szex. Kivágtam mint macskát dolgát végezni.

De az ő babáját hordod, felelősen viselkedsz, ő meg nem bírja kiverni magának?! Pfff

Persze, UTÁNA bőg. Előtte rúgta volna magát tökön.

2012. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy legkozelebb egy honapot se birna ki.

Egyebkent oralisan te is kielegitheted igy ketlem, hogy csak ezt vette igenybe.

Ha vissza is fogadod se szulhetsz neki meg egy gyereket hiszen akkor is lehetsz veszelyeztetett...

Es a kutyabol nem lesz szalonna.

Sajnalom, hogy ilyen helyzetben vagy.

2012. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
57%
na,így már más,bár nekem a hónapok óta nem volt köztünk semmi,és a 3-4 héttel ezelőttig volt,szájjal kényeztetés között,elég nagy különbség van...
2012. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!