Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érhetném el, hogy járjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy járjon velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szinte már szerelmes vagyok, de ő úgy tűnik, hogy ezt nem veszi észre. Rajtam kívül még jópáran szeretnének vele járni (közöttük szinte az összes haverom ott van), és én teljesen átlagosan nézek ki, elég visszahúzódó is vagyok lányokkal szemben, míg az egyik haverom már ha jóltudom 2x is járt vele, de lehetséges, hogy 3.-ra is fog járni vele, amit már nem szeretnék, róla lényegében annyit, hogy elég magas (koromhoz képest én sem vagyok alacsony 177 cm), elég izmos is, és mivel ő elég nyomulós, így neki sokkal nagyobb esélyei vannak a lánynál, mint nekem, mert tényleg egyszerűen alig hagy(nak) engem szóhoz jutni. De amit nem értek a lányban az az, hogy már 2x jártak, és mind a 2x szakítottak és a lány nagyon alacsony, szóval nemtudom hogy mennyire illene az ő kb. 184 cm-jéhez. És azt szeretném tőletek kérni, hogy adjatok tanácsokat, amivel megtudnám növelni az esélyeimet vele szemben. 15/F

2012. jún. 17. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szard le.
2012. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem akarom lesz*rni, mert nekem ő tetszik...
2012. jún. 17. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Az lehet, de a nőknek az imponál, aki szarba se veszi őket.
2012. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Legyél te is rá menős , de csak mérsékelten harcoj azért akit szerec , hívd el randizni fagyizni stb. És a lényeg hogy add őn magadat mert az nagyon fontos !
2012. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És főleg tanulj meg helyesen írni, nem úgy mint az utolsó kommentelő!
2012. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én ha akarnék se tudnék rámenős lenni, ez az én stílusom ellenkezője, de a lányoknak a mai világban már csak az jön be, aki bunkó...
2012. jún. 17. 19:30
 7/9 anonim válasza:
Nem mindeggyiknek, van olyan lány is aki a rendes , normális srácokra bukik , még ha az a lány nem is . Halgass rám hívd el randizni , nem vesztesz vele semmit, de kettesben mond neki , mert hogyha még is vissza utasít akkor ne égjélbe a haverjaid előtt !
2012. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, én abszolút megértelek, csak majdnem egy tízessel idősebb vagyok, mint te. Mondjuk nálam nem a rámenőséggel van gond,, abszolút nem vagyok a háttérbe húzódó típus :D Csak nem úgy vagyok rámenős, ahogy a mai csajok ezt értik, szóval amit te is mondtál, nem bunkón rámenős. És ez sajnos ma nagyon ritkán vezet eredményre :(
2012. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 - csak az a gond, hogy kb. 100ból 5 lány ilyen, akinek nem a bunkók jönnek be
2012. jún. 17. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!