Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy barátnőm jobban kifejezze szeretetét?

Figyelt kérdés

az a bajom hogy ciki nem ciki nem sok önbizalommal rendelkezem, barátnőm meg sajnos nehezen fejezi ki szeretetét. főleg úgy ahogy én szeretném.

sokszor vár el visszajelzéseket tőlem hogy szép stb, amit természetesen meg is kap.

de rám sose mond semmit ami kicsit növelné az önbizalmam. hiányolom a flörtöket, nem más nővel csakis vele. hogy néha próbáljon zavarba hozni, és ne csak akkor mondja hogy szeret stb ha kérem


jah és tételezzük fel hogy szeret, csak fiatal, ráadásul kicsit jégkirálynő



2012. jún. 3. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:

ha rendesen megdugnád,akkor ágyba hozná a reggelid,ami szerintem egy igazi elismerés.

szóval?

2012. jún. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vagy 1xű helyzetben. egy darabig ne bókolj neki, ne dicsérd. mi nők, egy idő után hozzászokunk ehhez, ahogy ahhoz is, h a kapcsolatban ki a "bókoló". kicsit próbáld éreztetni vele azt , amit te érzel attól, h nem kapsz tőle pozitív visszajelzéseket. nem garantálom, h ez segít, de ahhoz, h változzon valami, ez talán lehet olyan első lépésféle.
2012. jún. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát tudod én azon gondolkodom, ha valaki ilyen, akkor ilyen. mondhatod neki, kérheted, hogy legyen valamilyen, vagy próbálhatod rávenni. de a stílusa, a hozzáállása soha sem fog változni! belé van ivódva, így szocializálódott. csak mert te valamilyennek szeretnéd, nem lesz olyan. tapasztalom ezt én a barátomnál, nem várhatom el, ami nem ő... mondhatom h mit szeretnék, h mi lenne nekem jó, de telnek a hónapok és nem lesz változás. ha ő nem erre van beállítódva, még is minek? még nem tudom mit fogok tenni, nem tudom, nekem ez elfogadható e.
2012. jún. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. ok meglesz


2. hát nem tudom próbáltam már passzívabb lenni de annak is én szívtam meg a levét, mivel eléggé domináns karakter, és hirtelen haragu. ráadásul nagyon makacs, én így szeretem, de néha kéne valami jelzés tőle


3. tudom, lehet igazad van. így szocializalodott.. de még fiatal, lehet változna, csak eddig nem volt kiért, én vagyok az első komoly kapcsolata

2012. jún. 3. 02:14
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, hidd csak ezt, úgy is próbálkozni fogsz, vársz. aztán vagy az én típusom jön be, hogy érzed, sosem lesz olyan, ami "neked kell", van nem... de ha valaki tényleg egy bizonyos típus, nem fogod tudni onnan gyökerestül kitépni.
2012. jún. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!