Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék bosszút állni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bosszút állni az exemen erőszak nélkül?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra szó nélkül szakított velem a barátnőm. Másnap megtudtam,hogy új barátja van:megkerestem e gyereket hasba ütöttem utánna kinyögte hogy már hetek óta kúrogatja. Arra gondoltam hogy ezt nem hagyom annyiban,de nincs semmi ötletem arra hogyan álljak bosszút az exemen
2012. jún. 18. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne alázd meg magad. Fölösleges. Ez ellen már nem tudsz tenni semmit, ha így kerül később szóba h. mi történt mindenki a csajt fogja k..ni. Ha most nekiállsz keserűen keresztbetenni neki, azza lehet cvsak azt éred el, hogy téged néznek köcs..nek mert nem hagyod békén.

Engem is elhagyott anno, aztán még egyszer rávettem h. akocsimban... szóval simán elmondhattam volna az új nagy szerelmének, h. hetekig hűséges a rib. de tudod mikor ér ez annyit?...

2012. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Csak mond el egy közös pletykáslánysimerösötöknek hogy a ribi kapcsolatba félrekurt! A srác ismeröseidnek emg ajánlgasd hogy mekkora egy ribi! Ennyél többet nem tehetsz! vagy egy poén vmi szexpartner keresöbe dobd fel a számáét vmi kamu szöveggel! :D
2012. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem valami olyasmi hátbatámadás kéne, mint például, a srácot megkeresed és ellene fordítod.Vagy csábítsd el a legjobb barátnőjét, erre tuti féltékeny lesz.
2012. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!