Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy a baj, mit tegyek? :// (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj, mit tegyek? :// ( kicsit hosszú Bocsi:/)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy barátnőm akit borzasztóan szeretek, es elég sokan bántják...ez meg Okes , mert jövőre új suliba megy, és lenyegeben csak az osztályában bántják, tehát ez a probléma megszűnik...

De a fő dolog ez lenne: van a csajnak egy 19 éves unokatestvére, aki(tudtommal) nagyon szerelmes a baratnőmbe...ez így meg okes lene, csak mondta barátnőm hogy néha fel tőle , meg hogy néha majdnem lesmárolja meg ilyesmik...ez mar bosszantott...

Egyszer azt mondta bnőm, hogy látott valamit az uncsija szemében, úgy érezte hogy a srác meg akarja erőszakolni...akkor "jót röhögtem" ezen,mert hat ugye ki ilyen hülye h megerőszakoljon egy 14eves csajt aki a rokona...De az a legrosszabb hogy volt bennem egy felelem hogy ez lesz :/

Ma barátnőm azt mondta hogy az uncsija majdnem megerőszakolta, és most nagyon készen van bnőm:///

És gondolhatjátok nekem is nagyon rossz...://

Valami tanács?:/ mivel tudnék barátnőmnek vagy magamnak segíteni?:///

Ne mondjátok h hagyjam el, mert lehet megoldás lenne,csak én olyan szinten kötődöm hozza hogy nekem meg neki ettől csak szarabb lenne:/

Én 15/F

Barátnőm 14/L (mily meglepő h lány xdddd)

Kérdéses uncsiteso 19/F


A válaszokat előre is köszönöm:)



2012. jún. 15. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy beteg állat. Beszélj vele normálisan. Ha nem megy, akkor tartsd tőle távol. A megerőszakolásról annyit, hogy ezt lehet kezelni, beszélgetésekkel.
2012. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerülje el az uncsitesot ha meg nem megy akkor szülökkel le kell beszélni hogy szedjék le rola mert ez igy nem állapot hidd el apuka vagy anyuka tuti bevédi sajnos te itt nem tudsz többet tenni értelmetlen lenne hogy te kezdj verekedésbe vagy akármi
2012. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elfelejtettem írni hogy a srác elment tanulni más városba...elvileg úgy volt hogy nem is jön vissza...de visszajött

Most is más városban van, csak attól felek h visszajön :/

2012. jún. 15. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én ilyenkor a pasimtól azt várnám, hogy hajtogassa össze a srácot, de nem volt még olyan, h ennyivel idősebb srác rám hajtott volna, így nehéz lenne...

19L

2012. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nemi erőszak vádja nagyon súlyos dolog.

Tisztázni kell, hogy mit jelent a "majdnem megerőszakolta" , mert a "látott valamit az uncsija szemében" édes kevés.

Amennyiben tényleg kísérlet történt erőszakra, annak vannak külsérelmi nyomai, védekezésre utaló nyomok (véraláfutás, horzsolások, szakadt ruha stb)Mivel a barátnőd kiskorú, ez minősített esete az erőszaknak, ezért még egyszer írom, nem játék ez az egész.

Amennyiben erőszak kísérlete történt el kell menni a rendőrségre, feljelentést tenni. Előtte látleletet kell vetetni a keletkezett sérülésekről a helyi kórházban. Itt a szülőket már nem lehet kihagyni, hiszen a barátnőd kiskorú, mindenképp bevonnák őket az ügybe.

Nemi erőszaknál az eljárás magánvádra indul. Ezt a rendőrségen megmagyarázzák mit jelent. Mindenképp feljelentést kell tenni. Megalapozott gyanú és bűnismétlés veszélyének fennállása esetén azonnal előztesbe helyezhető a gyanúsított.

2012. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szép kis történet.

De nem értem miért nem a szülők jutnak a gyerekek eszébe elsőre...?

Talán a csaj apja össze tudja hajtogatni kockára azt a csókát. Vagy a saját faterja kiveri belőle a pedó és családromboló hajlamot... Na meg a sz@rt is... ;)

2012. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!