Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek ha erőszakoskodott veletek a párotok de már nagyon bánja? (18/L)

Figyelt kérdés
Szóval a múlt héten történt hogy a barátommal akivel nagyon szeretjük egymást elméletileg - 3 hónapja vagyunk együtt és eddig semmi gond nem volt - hogy eléggé összekaptunk valamin amit nem beszéltünk meg rendesen aztán még valami és így jöttek a dolgok egészen addig amíg a barátom elvileg nálunk aludt volna meg anyuék sem voltak itthon és megint nagyon összevesztünk. Mert ő féltékeny lett az egyik legjobb barátomra - ok nélkül - én meg csak tovább fokoztam a helyzetet és a végén már olyan ideges lett ,hogy tisztára elborult az agya k*rva anyázott nekem kis pofonokat adott meg ráncigált én meg beszóltam neki valami olyasmit hogy hagyjál már te kis p*cs vagy ilyesmi amit ő teljesen félre értett ,hogy ezzel az ő méretét szóltam le .

2012. máj. 27. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 A kérdező kommentje:
És akkor megfogta a kezeim és két nagy pofont levert nekem aztán a falhoz nyomott és nagyon erőszakos lett. Szó szerint letépte a ruháimat aztán az ágyra lökött aztán levette az alsógatyáját és hát tulajdonképpen utána megerőszakolt mivel hiába mondtam hogy nem akarom meg sajnálom és hagyja már abba nem akarta. Nagyon erőszakos volt még sosem láttam ilyennek, megjegyzem fájt is nem kicsit - az elején… aztán a legmegalázóbb az volt hogy a végén el is élveztem és ezzel még jobban meg is alázott.
2012. máj. 27. 19:14
 2/91 A kérdező kommentje:
Aztán otthagyott és én csak sírtam , meg írtam neki másnap smst hogy legyen vége , meg minden de tegnap óta könyörgött hogy találkozni akart, ma találkoztunk is és végülis látszott rajta ,hogy nagyon megbánta és még sírt is hogy nem akar engem elveszíteni meg sajnálja hogy bántott csak nagyon féltékeny volt meg ideges és sok volt a problémája. Már nem haragszom rá de azért nemtudom ,hogy ezek után hogyan tudnék rá úgy tekinteni mint előtte. Ugye vissza fog állni még ez a feltétlen szeretet dolog mert most egyenlőre nagyon kiábrándultam belőle, de szeretném ha újra olyanok lennénk mint előtte...
2012. máj. 27. 19:14
 3/91 anonim ***** válasza:
100%

HA igaz a történet akk nehogy visszamenj hozzá!! akinek vita közben ennyire elborul az agya és ilyet csinál...nincs rá garancia h nem csinálja meg mégegyszer!! hiába mondja h nem fogja, ez nem így megy....

te szívod meg ha vele maradsz..

2012. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hónap után ilyet tett szerintem soha többet ne találkozz vele mert ez csak rosszabb lesz. Hidd el mindig ezt fogja tenni, mindig megbánja, mindig ez volt az utolsó! Ne legyél olyan nő akit vernek és nem lép ki a kapcsolatból,"mert annyira szeret". Ha gondolod próbáld meg vele még egyszer, késsél 15 percet és meglátod hogy egyből gyanúsítgatni fog, meg megint hülye lesz.
2012. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
98%
Ha valaki ennyi idősen nem képes kontrollálni a cselekedeteit, akkor jövőre rendszeresen félholtra ver, 10 év múlva meg jó eséllyel megfojt téged. Aztán majd a bíróságon bánhatja, csak az neked már késő lesz.
2012. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
100%

Kutyából nem lesz szalonna....


Felejtsd el! Ne csatlakozz az idióták soraiba..

2012. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hogy bánja, szó nélkül otthagynám, többet szóba sem állnék vele. Van egy határ ami után nincs boncsánat. Neked is ezt kéne tenni. Mondjuk a következő barátoddal talán is próbálj meg máshogy beszélni, meg ne provokálni, de persze ez nem mentség számára.
2012. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá garanciád, hogy többször nem fogja megtenni, hiába könyörög és ígérget! Ez a viselkedés, hogy valakinek így el tudjon durrani az agya.. Ez nem tűnik egyszeri alkalomnak.


Látszik h szereted és reménykedsz benne, hogy lehet jobb.

De meddig? Amíg elfelejti az egészet, elhalványulnak a dolgok? Aztán meg teljesen jelentéktelen lesz neki az ígéret és újra megüt.. esetleg megint megerőszakol?


Hagyd ott. Találni fogsz olyat, aki jobban megbecsül téged!

2012. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szakítasz vele, nem vagy normális. Ha már 3 hónap után agresszívkodik veled, minden konfliktusra így fog reagálni. Ezt biztosra veheted. Még most szállj ki belőle, míg nem kötsz ki a trauma ambulancián.

25/N

2012. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb meg megöl csak azért mert rossz kedve van ? :S
2012. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!