Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól számítjátok a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számítjátok a kapcsolatot együtt járásnak? (Szerintem talán az 1. csóktól, egyesek szerint ha kimondják h járnak, szerintetek? )

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha megtörtenik az elsö csok, az nekem meg nem szamit jarasnak. Mert barmi lehet belöle(semmi is).Akkor tekintem annak, ha meg meri fogni a kezem az utcan. Akkor biztos hogy jarunk. Es akkor mar szamolhatjuk az idöt az elsö csoktol.

22L

2012. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

van, hogy az első csók semmit nem jelent, máskor több hét után következik csak be (utóbbi mai világban ritka)

én úgy gondolom akkor, ha mások előtt is felvállaljátok az érzéseiteket (kézen fogva sétáltok az utcán, megpusziljátok egymást baráti körben)

2012. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sose tudtam az ilyen dolgokat... még a névnapomat se tudom nem hogy a járás meg szakítás időpontjait... bocsi hogy nem válaszolok a kérdésre és bocsi hogy újat teszek fel de miért is fontos az hogy tudjuk az időpontját a kapcsolatnak ? mondjuk ha megházasodnék az évforduló miatt talán megjegyezném nade így ? :S 20 f
2012. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmagyarázni miét, de nekem számít
2012. jún. 18. 18:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor megismertük egymást annyira, hogy úgy éreztük, ebből lehet hosszú távú kapcsolat. Ilyenkor már az első csókon, de akár az első szexen is túl lehet lenni. Szóval nálam az jelenti, ha úgy érezzük és kimondjuk, hogy kapcsolatban akarunk lenni egymással.
2012. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csegi89 ***** válasza:

Hát mi a barátnőmmel az első csóktól számítjuk...

22F

2012. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Áhh, ha mi az első csóktól számítanánk, akkor nem 3, hanem 4 évesek lennénk és jópárszor megcsaltuk volna már egymást! :D

Én mindig tudtam, mikortól számítjuk az együttjárást, mert mindig volt egy bizonyos nap, mikor már kézenfogva jártunk-keltünk és szó is esett róla, hogy akkor most együtt vagyunk. De minden kapcsolatommal így volt ez.


21L

2012. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az első csók nem jelent semmit. Túlértékelik sokan. Ha megbeszéli a két fél, hogy járnak, majd akkor lehet "számolni" ( bár szerintem ennek se sok értelme van), de ha már valaki számolni akarja valahonnan, akkor innen logikus.
2012. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dögi ***** válasza:
100%
A mostani párkapcsolatomat az első csóktól számítottuk, mivel már túl voltunk jó pár randin azelőtt és kezdtük jobban megismerni egymást. Amikor megtörtént az első csók, onnantól neveztük párkapcsolatnak a kettőnk közötti kapcsolatot. Old school vagyok, de szerinten ez így sokkal jobb, mintha az első/második randin összefeküdnénk. 22/F
2012. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igazából szerintem ez kialakul magától:) nálunk pl nem mondtuk ki hivatalosan,de másoknak is barát/barátnőként mutatkozunk be. meg szerintem is onnan lehet számítani:h kézenfogva mentek,meg ilyesféle:)
2012. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!