Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglepetés romantikus e-mailt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepetés romantikus e-mailt szeretnék küldeni a páromnak. Milyen ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és a párom sokszor meglep romantikus dolgokkal. Gondoltam viszonzom. Reggel irok neki sms-t, hogy nézze meg az e-mailjét, ahol egy képekkel és talán zenével tarkitott pdf fájl fogja találni. Vers, idézetek? Milyen ötletetek van még?
2012. jún. 18. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! Ugye nem gondolod, hogy a pasidat majd versek meg idézetek fogják beindítani vagy majd ettől fogja az örömtől körbeharapni magát? Szépen vegyél fel valami ultradögös melltartót és tangát, készíts magadról pár dögös képet, egy picit turbózd fel a fotókat akár ingyenes online képszerkesztőkkel, és hidd el hogy hétméteres vigyorral fog hazatérni :)
2012. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ilyeneket már csináltam. elég sokszor kap hasonlót.
2012. jún. 18. 23:17
 3/4 anonim válasza:
Szerintem küldj neki egy számot, amihez valami közös emlék köt titeket, aztán üzenetbe csak annyit, hogy "emlékszel? :)" Vagy azt is lehet, hogy levelet írsz neki, de ezt neked kell érezned, te tudod, milyen a kapcsolatotok.
2012. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt az apróságot leszámítva, hogy te nem pdf-re, hanem ppt-re gondoltál, egy pasit nem igazán indít be az ilyesmi. Én nő vagyok, de engem se.
2012. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!