Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Milyen romantikus tuti meglepi...

Milyen romantikus tuti meglepik vannak férfiak számára Valentin napra?

Figyelt kérdés
persze van pár ötletem...csak gondoltam hátha tudtok segíteni valami újat kitalálni...ne olyan hagyományos, "mindennapi" legyen!
2012. jan. 9. 21:30
1 2
 1/16 csépai andrás válasza:
41%
a puncid
2012. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
puncik
2012. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
egy sexy fehérnemű
2012. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
A fiuk szarnak a Valentinra . Tegyél a kedvére és kész.
2012. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Utolsóval értek egyet. Nőként mondom, hogy a pasik magasról tesznek erre az egészre. (Amúgy én is.) Sok fiú barátom van, és mindegyik hülyeségnek tartja, a romantikus ajándékokat még annál is nagyobbnak. Előbb inkább tudakold meg tőle, hogy neki mi a véleménye.
2012. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
80%
sziasztok, én fiú vagyok. tényleg nem látom sok értelmét a valentin napnak, ugyanolyan nap mint a többi, ezzel inkább a boltosok járnak jól, nekem az a legnagyobb ajándék ha ott van mellettem a barátnőm és szeretjük egymást. nem kellenek ilyen plüssmacik meg idétlen hülyeségek, nincs semmi értelme az egésznek. dobjátok fel együtt magatoknak a napot és kész, ilyen egyszerű, nem kell túlbonyolítani.
2012. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
0%
Egy sex , csak nem a barátnőjével :)
2012. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
..hanem a feleségével..
2012. jan. 12. 19:38
 9/16 anonim válasza:
szex... DE ÚGY AHOGY MÉG NEM CSINÁLTÁTOK!!!!!
2012. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi egyforma...


Párom életében első vagyok,akivel valentin napon együtt volt (igaz előttem túlzottan komolyabb kapcsolata se volt).

És mondta,hogy olyan rossz volt mindig látni a párokat együtt olyankor.

Igy készültem rendesen,nem érdekelt hogy én vagyok a lány.Hétvégére esett épp,foglaltam éjszakára szállást,anyukájával összepakoltattam egy hétvégényi ruhát,neki azt mondtam hogy bocsának de nem érek rá,haverjával csináltattam neki programot,ha már ugysem érek rá én.

aztán ő elment haverral találkozni,én kocsival hozzájuk a cuccaiért,majd megjelentem a haverja helyett,kocsiba be,el a szállóig,jacuzzi,szauna,szexi fehérnemű,pezsgő,finom kaja,másnap wellnesfürdő,romantikus vacsi.

Olyanjól sikerült hogy vacsi után séta közben amikor meglátott egy még nyitva tartó ékszerüzletet,hirtelen ötlettől vezérelve letérdelt és megkérte a kezem.20 perc múlva már a gyűrűk az ujjainkon voltak :)


vannak romantikus,érzelmes férfiak is

2012. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!