Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes vele foglalkoznom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele foglalkoznom, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Van egy fiú (17) akivel eléggé közel kerültünk egymáshoz. Tipikus 'több mint barátság, kevesebb mint szerelem' kapcsolat volt, de egyszer csak többet kezdtem érezni iránta. Nem tudtam mit kezdeni magammal, szóval elmondtam neki. Nem jöttünk össze, mert Ő még nem állt készen..mert hogy nem szeret még annyira.. (ezt nagyon is becsülöm benne, hogy megmondta) de mostanában sokat beszélünk arról ami kettőnk közt van, és azt mondja szeret, de közben még vagy 5 másik lányt is bolondít... Néha hozzám se szól, máskor meg csak úgy rám ír, hogy 'szeretlek' én meg tényleg nem tudom hogy most várjak e rá, vagy hagyjam a fenébe a sok kis libával, akik a nyálukat csorgatják rá..:|
2012. jún. 19. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe a sok kis libával, akik a nyálukat csorgatják rá. ez a s*gg talonban akar tartani téged.
2012. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha összejönnél vele, lehet lerázná azt a többi libát. :D
2012. jún. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De..olyan nehéz. Én tényleg mindent megtennék érte.. Nem akarom mással látni.. és tudom hogy ez önzőség.. de annyira szeretem.. hogy az már fáj.. :| És annyiszor sebzett meg, de nem tudok rá haragudni. Nem megy.. Annyira szerencsétlen vagyok ...
2012. jún. 19. 01:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Ki tudja.. :|
2012. jún. 19. 01:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Ha összejöttök, lehet ezek a libák is "széjjel futnak".
2012. jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szinte az összes barátom szerint ez egy halálra ítélt kapcsolat.. senki nem bátorít, hogy menni fog. Mindenki szerint akkora nőcsábász, hogy még ha össze is jövünk, csak belém tapos pár hét után..
2012. jún. 19. 01:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudod ez nehéz témakör. Összességében véve azt merném neked tanácsolni hogy ne nagyon foglalkozz vele mert túl fiatal vagy hozzá hogy egy olyan srác mellé kötelezd el magad aki 6 nyársat tart a tűzben. Ha mindenképp szeretnéd a srácot megkaparintani, akkor is azt tartanám a helyes lépésnek hogy érzékeltesd vele, hogy neked nem olyan fontos ő mint ahogy azt ő gondolja. Erre eléggé izgulnak a srácok a véleményem szerint, mindig az a legkívánatosabb akit a legnehezebb megszerezni de nem elérhetetlen.


Ha azt mondja neked hogy szeret, de közben egy csomó másik lánnyal kavar fel alá, az 2 dolgot jelenthet:


1.) Hazudik, és nem szeret téged, de tudja hogy te szereted őt, és mivel biztosnak tartja hogy ha a többivel nem jön össze akkor veled össze fog, ezért talonba tesz téged amíg ki nem derül hogy a többiekkel megy e.


2.) Nem hazudik és szeret téged, de azért kavar másokkal mert nem tudja eldönteni (valószínűleg korából fakadóan) hogy megéri e lekötni magát vagy inkább ki kell élnie magát. Ezesetben sok dolgod nincs, a szerelem mindig nyer mindenek felett, és magának is rájön hogy téged szeret.


Ha meg nem, akkor meg ne bánkódj, ne akarj valaki olyannal lenni aki nem szeret téged tiszta szívéből...

2012. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.. Köszönöm szépen a választ ^^
2012. jún. 19. 01:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes,hogy mindenki a srácot dobálta sárral miközben ő nyíltan megmondta,hogy nem akar többet.
2012. jún. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha beléd tapos is, legalább elmondhatod, hogy hozzád ért. Nézd a dolgok jó oldalát.
2012. jún. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!