Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat, ahol az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat, ahol az egyik fél más nemzetiségű? Ismertek ilyet? (pl. magyar - szlovák, stb. )

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

mi is azok vagyunk :-)


23/l magyar,32/f szlovák

2009. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én szlovákiai magyar vagyok és a barátom pedig szlovák...Remelem mukodni fog...bar voltak mar szlovak barataim, de mindig izgulok.
2009. júl. 5. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

gondolhatod..én is izgultam...

neked azért annyiból könnyebb,hogy konyítasz valamit a szlovák nyelvhez,de én a nulláról indultam.Ennek már 4 éve

2009. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és a barátod nem tud magyarul?Hogy ismerkedtetek meg? :) Ha gondolod írd le. :) Koszonom a valaszaid.
2009. júl. 5. 22:49
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Tud magyarul,de ideköltöztem hozzá,és olyan voltam mint Alice csodaországban.Sok mindent nem értettem,ami egy szlovákiai magyarnak fel sem tűnik.

Nála=Nálam

Termín=időpont

rifle=farmer

szvetter=pulcsi

tepláky=melegítő

stb.stb.stb.


Munkahelyen ismerkedtünk meg.Még most is vannak olyan szavai amiket nem értek.De leginkább attól tartottam,hogy a barátai,szülei nem fognak szeretni,mert magyar vagyok.De semmi gond.Szerintem nálatok sem lesz.

2009. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát rólam nem mondják meg, hogy magyarul is beszélek, mert a szlovák megy...folyékonyan. No majd meglátjuk, koszonom :)
2009. júl. 5. 22:56
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Mi is ilyenek vagyunk . magyar / portugál És mindezek mellett spanyolul beszélünk egymással. :-)
2009. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
mi is ilyenek vagyunk, a barátom angol, vannak "kultúrális" különbségek amikre egyáltalán nem számítottam, merthát azért mégse kéne olyan nagy különbségnek lenni a két orszság közül, mint pl kanada meg etiópia, de azért teljesen megvagyunk, ezek a különbségek inkább érdekesek vagy furcsák
2009. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Erdélyben lakom. Itt román s magyar együtt él. Szal nap mint nap látok ilyet. De itt már nem is tekintjük külön nemzetiségnek egymást. A magyarok megtagadtak s Románia többi részén pedig nem szeretnek. Jha meg itt a magyarok is tudnak románul, s románok is egy kicsit magyarul ezért működnek az ilyen kapcsolatok.
2009. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Szlovák... :/ Na mindegy.. :)

Nálam is ez van most.Én Magyar,barátom meg Ukrán :) De legalább tud magyarul,így könnyen megértjük egymást.

2009. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!