Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar lány, szlovák fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lány, szlovák fiú. Működhet a kapcsolat? (Esetleg tapasztalataitok? )

Figyelt kérdés

Szlovákiai magyar vagyok és a sors mindig szlovák fiúkkal hoz össze. Eddig nem volt probléma velük...

Megismertem egy srácot a neten, egy városból is vagyunk, nagyon jó vele irogatni és hát, szeretne talizni velem. Én is vele, csak már régen voltam randin és félek, hogy elrontanám, mivel annyira izgulnák. Meg attól is picit félek, hogy ha esetleg megtudja magyar vagyok, hogy nem fog akarni, ezért nem is mondtam neki. Nem is akarom, azt hiszem, végülis majd rá jön. (Nem arról van szó, hogy szégyenlem, vagy nem válallom fel, csak vannak azért bunkó parasztok...)

Menjek ki vele? Vagy mit csináljak? ...Rendes srácnak tűnik, lehet csak én parázom túl a dolgot.

A hülye válaszoktól kíméljetek. Köszönöm!

L, 18


2009. jún. 14. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Ugye nem nagyon gondoltál bele, hogy mit írtál? Mi hasznod származhatna abból, ha nem mondod el neki és majd csak megtudja? Így esetleg egy fájdalmas csalódástól kímélted volna meg magadat.

Inkább mi a jobb, ha msn-en jössz rá, hogy bunkó paraszt és akkor simán csak letiltod, vagy ha személyesen támad rád?


Néha nem árt gondolkodni.

2009. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
szóval te szlovákiai magyar vagy,ő pedig szlovákiai szlovák?:D miért utálna meg ezmiatt? max.akkor ha ő is magyargyűlölő -.-
2009. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

utolsó vagyok

mármint én nem vagyok az.mivel magyar vagyok :Đ az is.t arra írtam,h. vannak még olyanok

2009. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
76%
Szerintem járj vele, és tanítsd meg magyarul!
2009. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg az első találkozáskor köszönj neki magyarul, de az akcentusodból meg is fogja hallani, hogy magyar vagy, és semmiképp ne akard eltitkolni.

Egyébként miért ne működhetne?

De ne feledd: egy párkapcsolat kölcsönös megértésen és elfogadáson alapul.

2009. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat(az elsőt kivéve)...

Igen, pontosan...Magyarul nem fogok neki köszönni, de ha vmi oan téma lesz, akkor megmondom, de nem úgy, hogy derült égből a villámcsapás...Hát, remélem is, hogy mukodhet :)

2009. jún. 14. 12:02
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
a vezetéknevedből egyébként nem derül ki, hogy magyar vagy? vagy még nem tudja a v.neved?
2009. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nevemből nem. Valójában nagyon semmiből sem. Kiskorom óta szlovákok vesznek körül, barátaim nagyrésze szlovák, csak otthon meg suliban beszélek magyarul. Szóval nem jönnek rá az emberek, ha beszélgetnek velem...
2009. jún. 14. 13:05
 9/13 anonim válasza:
85%

Hajrá! :)

De ahogy írtam tanítsd meg légyszives magyarul, már ha hajlandó lesz rá, s ne szégyeld magad.

2009. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. jún. 14. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!