Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakított vele, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított vele, én elfogadom, de szeretném ha később visszajönne, szerintetek van rá esély?

Figyelt kérdés
Egy évig voltunk együtt, és szinte minden nap találkoztunk meg együtt aludtunk és a vége felé sokat veszekedtünk, elég monoton lett a kapcsolat, 2-3x próbáltuk helyrehozni de mindig az lett a vége hogy ő már nem érzi annyira jól magát mint az elején, így megbeszéltük hogy szakítunk de sokat fogunk találkozni, beszélgetünk meg ilyenek. Igazából tudom hogy ez így rohadt nehéz, de ha nem láthatnám és nem beszélhetnék vele tuti belehalnék.:( Abban reménykedem hogy 2-3 hét múlva rájön hogy én kellek neki, mert én tényleg mindennél jobban szeretem, és bármit megadnék érte( bár eddig úgy volt, hogy ő is... ) hogy megint együtt lehessünk. Szerintetek van esélyem?
2012. jún. 19. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kirakott és nem hirtelen felindulasból, hanem mert nem működött.

Nem megy vissza.

2012. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az lehet hogyha érettebbek, felnőttek lennénk akkor így gondolkoznánk, de még csak 16-17 évesek vagyunk, így azt gondolom könnyen változhatnak az érzéseink
2012. jún. 19. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már egy év után túlságosan monoton lett a kapcsolat, és sokat veszekedtetek, akkor szerintem épp ideje volt a szakításnak... Hidd el, jobb lezárni, mintha még hónapokig azért küzdenél, hogy visszaszerezd, mikor látható, hogy ő már nem akarta folytatni.
2012. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!