Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem merem neki megmondani. Mit tegyek? 12/L

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem,de nem merem neki megmondani..mögöttem ül órán, de ő is állandóan fogdossa a hátsó felemet, meg húzza a hajam, meg megpróbált megölelni, de nagyon izgultam ezért félre löktem. És szerintem én is tetszek neki. Ja meg bemegyek az osztályba és odaszól, hogy: Vikii!! Hiányoztál..

2012. jún. 16. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Te meg kiabálj oda:

Béla! Megyünk a mozsdóba b*szni.

2012. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Öleld meg, puszilgasd. De szerintem 12 évesen még korai.
2012. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:

Hát, ha ezt ordibálnám utána az osztályba lehet hogy hülyének néznének! :DD

Amúgy Fecónak hívják..

De azért köszii!!

2012. jún. 16. 17:03
 4/19 A kérdező kommentje:

2.válaszoló:

Nagyon köszönöm...ki is fogom próbálni majd ha ketten leszünk valahol...

Amúgy ez nem korai mert csak járni szeretnék vele és ez "diákszerelem" <3<3<3

Imádom őt!!!

És köszi azért nagyon!!!

2012. jún. 16. 17:05
 5/19 szösszikehh ***** válasza:
0%
menjetek már most komolyan... 12 évesen ilyen hogy fogdossa a hátsómat meg hogy én is bejövök neki. úristen. 10 év múlva már ciki lesz ha valakinek még 5 évesen nem volt párja..-.-"
2012. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:

Köszi, a biztatást! :((

Ez tényleg nagyon hasznos volt..

Egyébként megkérdezhetem hány éves vagy?

2012. jún. 17. 06:26
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyébként meg látszik, hogy szösszikehh vagy! :DD Csicska!
2012. jún. 17. 06:27
 8/19 anonim válasza:

szöszikehh igazad van...

csak képzeljetek bele 15 évvel ezelőtt, a 13 éves gyerekek kocsikat tologattak illetve babáztak, ma már 13 évesne ciki ha nem dugtál...

szánalmas...

2012. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Drága szösszikeeh meg az a másik ribanc!

Csak tudatni akarom, hogy nem megkefélni, hanem járni akarok vele!!! :OO

Anyám ilyen szőkéket. Nincs az a festék ami befogná a hajatok! :D

Ebből is látszik, hogy ribik vagytok. Egyből dugni akartok..Mindig arra gondolnak a ribancok. És nem én, hanem ti vagytok szánalmasok..

2012. jún. 17. 17:27
 10/19 szösszikehh ***** válasza:
jézusom te hol élsz? a haj szín nem számít semmit. amúgy meg szerintem nagyon is igazunk van.. nekem meg annak a másik "ribancnak" ja amúgy 19 éves vagyok. és én akkor is azt mondanám neked drága Viki hogy maradj a babázásnál mint a pasizásnál. minimum 2 évet még várj vele. és ha nem tetszik a kritika akkor ne tegyél fel ide kérdést.. a másikmeg hogy a szex kategóriában csak 18 éven felülieknek lehet tartózkodni. te mit keresel itt. plusz ha ennyire érdekelnek a vélemények erről akkor kérdezd meg anyukádat nem tudom neki mennyire tetszene hogy a 12 éves kislánya járni akar valakivel. perze ha megtudod egyáltalán fogalmazni hogy az mit jelent.
2012. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!