Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek ezzel a pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ezzel a pasival? Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Lassan már másfél éve kezdődött egy szeretői kapcsolatom. Az elején udvarolgatott, azt hittem többet is akar. Az első együttlét után a viselkedése egyértelművé tette ez nem az, amire én számítottam. Akkor nem is foglalkoztatott annyira a tény, mert pont egy három éves kapcsolaton voltam túl.


De persze idővel az ember, főleg a nők érzéseket generálnak. Én is ezt tettem. Küzdöttem ellene, nem akartam felfogni, hogy ez nekem nem csak szex. Kb pár hónapja már magamnak sem tagadom.


A férfi nem tudom, hogy egyáltalán észre e vette rajtam, hogy ez nekem több, vagy sem. Lehet tényleg ennyire nem veszik észre, nem tudom. Annyit tudok, hogy lassan felemészt ez az érzés.


Ezeket bonyolítja még az is, hogy foglalkozását tekintve katona és bizony most kiküldetésben van külföldön. Mióta kint van párszor tudtunk chatelni, de ez se szólt sokkal többnél a szexhiányánál. Látom, hogy ha írok neki elolvassa,de nem válaszol. ( nem tudom, h azért mert nem ér rá, vagy mert nem akar.)


Igazából az érdekelne, hogy leírjam e neki mit érzek. _Hogy ez nekem régen több,mint amit mutatok neki.


Mert úgy gondolom, hogy ha most azt mondja, hogy ez csak szex, még akkor is van 6 hónapom, hogy elfelejtsem. Ha meg azt mondja neki is lehetne több, akkor meg nem okoz gondot, h várjak rá...


2012. jún. 19. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd meg neki, hogy te a kapcsolatot ebben a formában nem bírod tovább, több szeretnél lenni egy szeretőnél. ha ő nem így érez, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot és próbáld meg elfelejteni.
2012. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudod te jól, hogy neki miről szól ez az egész.

Simán kamuzhatja azt, hogy lehet ennél több ez a dolog, csak hogy mikor hazajön ne azzal kelljen indítania, hogy vadászni indul. Gondolj bele, addigra már hogy ki lesz éhezve a szexre. Nem tudom, hogy mit katonáskodik, de ha éppen van ideje chat-elni, elolvasni amit írtál, akkor nem hiszem hogy pont válaszolni ne lenne ideje. Gondolom mivel nem arról írsz, hogy mennyire benedvesedtél az ő gondolatától és éppen magadhoz nyúlsz, ezért nem érdekes neki a téma. Vagy valaki mással pont ilyenekről ír. Szerintem dobd, és használd a rendelkezésedre álló hat hónapot a felejtésre.

2012. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el neki, ha el tudod viselni, hogy utána nem akar majd veled találkozni. Szerintem is valószínűbb, hogy neki a "csak szex" kategória vagy :(
2012. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond el az érzéseid...Hagyd szerintem békén....Nem közeledik hozzád,eszköz vagy csak a számára :(

Ne pazarold az időd és az energiád erre!Ha nem találkozol vele többet,te magad is rájössz,hogy csak belezúgtál,hisz 3éves kapcsból jöttél ki...

2012. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!