Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is nehéz volt a viszonz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is nehéz volt a viszonzatlan szerelmet átvészelni? Amikor már ismeritek jó ideje az illetőt kötődtök hozzá.

Figyelt kérdés
hogy bírjátok,hogy tudjátok kiverni a fejetekből...ezt a tök aranyos vagy bírlak de csak barátok legyünk...
2012. jún. 19. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz volt, de elmúlt.
2012. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fuhhú de milyen nehéz volt....

Kb 3-4 évig teljesen oda voltam érte, azt hittem szerelmes vagyok, mondjuk azóta sem voltam oda ennyire senkiért, mindig rá gondoltam stb. Hála Istennek elmúlt, pár hete találkoztam vele, és az utóbbi 3 évben mióta nem láttam, nagyon sokat változott hátrányára, meg amúgyis elég tenyérbemászó személyisége volt, így mikor megláttam az jutott eszembe hogy "Úristen mit ehettem rajta?" Már rosszul vagyok tőle ah rá gondolok....


Hidd el elmúlik, nálam szép lassan elmúlt, volt hogy azon vettem észre magam hogy "Nahát, ma egész nap nem jutott eszembe" és így teltek a hetek stb.

2012. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező ez a kategória csak 18 éven felülieknek használható kérdezésre. Kérlek látogass el a nyelvtan.hu weboldalra és rendeld meg a könyvet!
2012. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!