Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit csináltok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csináltok, ha a barátotokra rászáll egy lány?

Figyelt kérdés
Megbízom a barátomban, meg neki amúgy sem jön be, csak jóban vannak, de a lány nagyon rászállt és engem ez zavar, de nem akarok féltékenykedni meg hisztizni.. :( 20L
2012. jún. 19. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
szólnék a csajszinak hogy hagyja a barátomat
2012. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A helyében követném a Happy Tree Friends-ben szereplők sorsát.. :)
2012. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég kellemetlen. Sehogy sem jó, ha a csajjal dumálsz elmondja a pasidnak és te leszel a hisztis barátnő...

Ha a pasidnak mondod meg hogy rázza le magáról, szintén te leszel a hisztis és féltékeny barátnő...

Én voltam hasonló helyzetben, nem csináltam semmit, megbíztam a barátomban, és ő is elmondta hogy nem érdekli az a lány, aztán végül szépen csendben felszívodott mindenféle közbeavatkozás nélkül...talál vki mást aki utál loholhat...

2012. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Beszélj a barátoddal, hogy rázza le. ha tudtára adod, hogy neked nem felel meg az ők kapcsolatuk, attól még nem fogsz hisztisnek tűnni.
2012. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bízd rá a barátodra az ügy megoldását, elég nagyfiú már, hogy kezelje a helyzetet.
2012. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most akkor ezt vizualizáljuk le oks?Tehát ül a fiú csendesen,egyszer csak erősödő szárnysuhogás és a vállain landol egy lány!


hát ez most ki fog rajtam,de majd valaki biztos tudja a megoldást...


csocsi

2012. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit. A párom felnőtt ember, tudja kezelni az ilyen helyzeteket. 28N
2012. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!