Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta egész hátralevő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta egész hátralevő életemben fel fogja ezt nekem emlegetni, mit szóltok?

Figyelt kérdés

Én 22 F vagyok, ő 19 L, 10 hónapja járunk.


Körülbelül a 2-4 hónapot behatároló időszakban nagyon rossz lelki állapotomban voltam, minden bajom volt, és nem tudtam mit akarok.

Több héten keresztül mondtam neki olyanokat, hogy én nem szeretem őt úgy, nem érzem azt, amit kéne, teher nekem a kapcsolatunk, és hideg voltam vele... de ő kitartott mellettem, pedig kb minden éjszakát végig sírt.

Azóta viszont "megjavultam", mindent beleadok a kapcsolatunkba ami csak tőlem telik.

Ma volt egy összezörrenésünk, lényegtelen, de feljött ez a téma is, hogy hát ő nem tudja , hogy ki csinálta volna végig azt a bizonyos időszakot amit ő, de szerinte senki. Én kérdeztem tőle, hogy mégis meddig fogja még ezt felemlegetni, és ő azt válaszolta, hogy ne aggódjak, egész életemben...


Szerintetek jogos?

Igaz, valóban lelki terror lehetett neki, amit csináltam, de azért ez szerintem túlzás...


2012. jún. 19. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szopi!
2012. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy törés volt ez a kapcsolatotokban de tul fog rajta lépni idővel ha pedig nem akkor mond meg neki hogy mindenki követ el hibákat és kezdjen tiszta lappal te sem jegyzeteled le a hibáit.. és hányod a szemére akkor sem ha fájdalmat okozott neked. Ha nem képes tul jutni a történteken akkor pedig vége nálunk is volt nagy törés és szenvedés de tul tudtam tenni magam rajta és párom is akkor szerintem ha nagyon akarja neki is menni fog
2012. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig fel fog jönni,a nők alaposan megjegyeznek mindent..És ha még nem is mondja mindig,ott munkálkodik benne a sztori.Talán ha eltelik 20év,akkor már nem hoz fel dolgokat:)
2012. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem állj a dologhoz pozitívan. Ez azt jelenti, hogy veled akarja leélni az életét.
2012. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
te még panaszkodsz?! örülj hogy az első 'nem szeretlek' beszólásodnál nem hagyott ott a francba.. amúgy meg nyugi.. ha azt amit műveltél vele kibírta, és kitartott max 2 hónapig fogja fel emlegetni.. a helyedben 2 kezem összetenném!:)
2012. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A helyében úgy kivágtalak volna, mint a macskát sz@rni, nemhogy 2 hónapig hallgassam a hisztit, hogy nem szeretsz és nem tudsz elviselni. Az a minimum, hogy most visszakapod. Fordított esetben te is dobtál volna egy olyan hülye hisztérikát, mint amilyen te voltál. Szerintem ő a tökéletes foltja a zsákodnak. Egy labilis pasi és egy passzív agresszív mártír csaj. Szép antifunkcionális család lehet még ebből.
2012. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a lányok állandóan hisztiznek, mindig van valami lelki bajuk, amikkel persze nem hagyják nyugodni a férfiakat. Beképzelnek maguknak valami hülyeséget és ezt utána a férfinak kell megoldania és neki kell szenvednie attól, hogy a csajnak éppen milyen mániája van. És még ti vagytok kiakadva, hogy egy férfinak is lehetnek érzelmei. Ugye tök logikus, hogy keresitek az érzelmes pasit aki nem egy kőbunkó, viszont ha egy férfinak érzései vannak akkor az már nem jó.


Másrészről tényleg hülyeség, amit csinált a kérdező. Egy férfi ne hisztizzen, tudja kezelni a rossz lelkiállapotát nyugodtan. Ha a saját érzéseiddel nem tudsz megbirkózni akkor hogy teljesítesz majd az élet sokkal nehezebb szakaszaiban, amikor tényleg nagyon nagy sz.rban vagy. Ne legyél gyenge. Látod, az érzelmeidet el kell nyomnod és el kell titkolnod, főleg a nőd elől, mert látod mi lesz a vége. Megbélyegeznek, megutálnak, gyengének titulálnak csak azért, mert neked is van lelked. Ez viszont az élet rendje, hogy egy férfinak keménynek kell lennie, ez vezet majd eredményre.


Elég nagy szemétség, hogy ezt így felemlegeti neked. Egy kiegyensúlyozott lelkű ember képes fátylat borítani a múltra, képes letudni azt. Ha ő ebben leli örömét az arra utal, hogy csak gyűlölet és bosszúvágy fűti a szívét, nem pedig szeretet. Talán bosszút akar állni azért, mert te is kikészítetted őt? Egy kapcsolatnak a bizalmon, a megértésen és a feltétlen szereteten kell alapulnia, tehát ez már régen rossz.


Legközelebb meg ne b.ziskodjál, nem szabad hagyni, hogy eluralkodjanak rajtad az érzelmeid. Még te is beismered, hogy sokat sírt, szenvedett miattad a lány. Ezt nem hagyhatod, ez nem oké, uralkodj magadon. Oké, ez talán túl keménykedően hangzik, de hát én ilyen őrült vagyok

2012. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A barátod lúzer, nekem amikor egy lány bemondta, hogy nem kellek neki, meg különben is milyen gáz vagyok már, mint a villám léptem is le, még annyit meghagytam neki, hogy ne egye a kefét vár rám több millió rés, nincs időm hülyeségekkel foglalkozni :D


26/F

2012. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!