Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire egészségtelen lelkile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrPifta kérdése:

Mennyire egészségtelen lelkileg, hogy egész életében titkolja valaki a párkapcsolatát?

Figyelt kérdés
A párom egy 40 évees férfi, és huszonéves férfi vagyok. (bár ha egyidősek lennénk, nem hiszem, hogy más lenne a helyzet). 40 év alatt soha senkinek nem bújt elő, soha senkinek nem mondta el, hogy már 5 éve párkapcsolata van, soha nem fogta meg a kezem az utcán. Én szeretnék összeköltözni vele, valamilyen formában papírt szerezni a kapcsolatunkról, mint úgy általában minden pár a világon. De ha ennyire fél, erre nem sok esélyt látok. Mit tudok én tenni, hogy valahogy megnyíljon, és merje vállalni magát?

2012. jún. 17. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Jézusooom...
2012. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Javasold,neki hogy vállalja fel magát,de ne erőltesd mert akkor valószinű csak a kapcsolatotok romlik ha ő nem akarja ezt és baszogatod.
2012. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezért kérdezem így név nélkül a neten. Nem meri megtenni ezt a lépést, márpedig e nélkül nincs teljes boldogság
2012. jún. 17. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem egy papíron semmi nem múlik

egyébként szerintem lelkileg sem ártalmas, elég ha van néhány barátotok aki tud rólatok, de szerintem nem szükséges mindenkinek tudnia.

ha pedig tényleg ennyire "félénk" szerintem felesleges erőltetni a dolgot, lényeg, hogy boldogok vagytok

2012. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!