Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon télleg szeret? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon télleg szeret? Vagy csak hazugság az egész?

Figyelt kérdés
Van egy három hónapos kapcsolatom , vagy is volt , de a három hónap alatt 4-x találkoztunk én találkozni akartam vele mindig minden áron és ő is azt mondta hiányzok neki stb...De sosem volt rajta azon hogy találkozzunk , mindig csak facebookon vagy telefonon mondta! És most azt igérte hogy holnap talizunk kirándulni volt jött haza fele és azt mondta majd ír fészen hogy ha hazaért és mehetek hozzá . De ő nem írt és amikor jött haza fele láttam de ő nevetve montda hogy el felejtette vajon szeret engem vagy télleg csak megjácca ? És én most szakítottam vele mert már nem bírom hogy szenvedek ő meg lehet hogy csak jáccik az érzéseimmel azt írtam neki hogy felejcsen el örökre mert hogyha szeretne akkor eszébe lennék és nem felejtette volna el a randit és szeretem nagyon csak nem tudom hogy ő szeret-e engem. Már egy napja lessz ennek de ő nem írt erre semmit mit tegyek ?
2012. jún. 16. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez bukó. keress mást
2012. jún. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 17F
2012. jún. 16. 01:29
 3/11 A kérdező kommentje:
vagyok ő pedig 16 lessz
2012. jún. 16. 01:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, ha még válaszra sem méltat. Majd találsz jobbat :)
2012. jún. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem csak az a baj hogy mindennél jobban szeretem és nem tudom hogy most ő szeret-e engem mert még egyszer sem bizonyíított .
2012. jún. 16. 01:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor keresni fog, adj neki időt. Ha nem keres, akkor egyértelmű...
2012. jún. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Ne fuss olyan szekér utána, ami nem vesz fel!


Ha majd akar ő fog téged keresni, ne bétáskodj, legyél alfa, tökös gyerek és bánj úgy mostantól vele, ahogy ő tette veled. Eltolt, hát told el te is magadtól őt és ha valóban akar téged, majd rohanni fog utánad. Bízz bennem be fog válni, ha mégsem keresne, akkor meg bukós a csaj és nem érdemel több időt és energiát az életedből, akármilyen nehéz is hagyni kell és keresni mást, aki szeret és megbecsül.

2012. jún. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel, ez nagy valószínűséggel bukó helyzet, sajnálom.

Viszont, nagyon jól tetted, hogy szakítottál! Kár olyan lányra energiát pazarolni, aki elfelejt egy randit, főleg ha ilyen ritkán tudtok amúgy is találkozni. Adhatsz neki időt, ha akar valamit, jelentkezzen magától, bár attól tartok, hogy nem fog.

Nem kell tenned semmit, amit kellett, azt már szerencsére megtetted. Illetve annyit tehetsz, hogy kicsit szomorkodsz, aztán keresel egy olyan lányt, aki örömmel randizik veled akár minden nap, és nem felejti el!

2012. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat , igazatok van hogy ha szeret akkor keresni fog , vagy hogy ha keresni nem is akkor facebookon ír ..Hogy ha meg nem szeret ez van el kell fogadni ....Igaz hogy szeretem de majd el felejtem valamikor.. Csak azt nem értem hogy volt képes 3 hónapon keresztül hazudni nekem hogy szeret :'( Amikor én őszinte voltam hozzá és még csak rá se néztem egy lányra sem ezt érdemlem amiért olyan jó voltam !
2012. jún. 16. 13:54
 10/11 Shaddark ***** válasza:

Ne vedd sértésnek mert nem annak írom légyszives.

A nők a férfias férfiakat szeretik.

Ha egy fiú pincsikutya módjára fut utánuk arra hamar ráunnak. Nekik olyan férfi kell akire felnézhetnek, aki határozott. Ha "jó fiú" próbálsz lenni az nem jó, nem azt mondom hogy ne légy rendes - légy az de csak férfiasan. Az ilyen kétségbeeseve szaladgálok utána dologból az jön le neki előbb utóbb hogy nem akadna neked más, azért vagy annyira odáig. Legközelebb légy egy kicsit (nagyon) határozottabb, biztosabb magadban. Ne lássahogy kétségbe vonod az irántad való érzelmeit, ez elég lányos dolog így tőled - már bocsi. Nah, pár év és jó lesz az :)

2012. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!