Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan tönkremehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan tönkremehet a kapcsolatom, mert lefogytam?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat fogytam, én is érzem,suli, és mindenféle problémák miatt. Éreztem kezd romlani a kapcsolatom,párom sokat piszkált,hogy szörnyen lefogytam,rossz rámnézni,és ha hozzám is ér,csak a csontjaimat érzi. Szeretnék hízni,de nem megy,őt pedig nagyon zavarja.Azt vallja,ha felhíznék újra pár kilót,szerinte rendbe jönne a kapcsolatunk,nem mondja,de érzem,hogy nem is kíván már igazán.Fiúk,férfiak,tényleg van ilyen? Bezavarhat ez nálatok? Mellesleg nem vagyok csont és bőr,nem úgy kell elképzelni. Azon gondolkodtam,hogy ez valóban ilyen nagy hangsúlyt kaphat egy 8 hónapos kapcsolatban?
2009. júl. 6. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez hülyeség!

Ha valaki tényleg szereti a másikat,akkor nem mond neki ilyet,szerintem csak valami kifogást akar találni,arra,hogy miért romlott meg a kapcsolatotok!

Ülj le vele beszélgetni és kérdezd meg tőle,hogy mi az igazi gondja,mert egy egyszerű fogyás miatt én nem hiszem,hogy megromolhat egy kapcsolat!

Csak egy példa:Én az utóbbi időben híztam,mert beteg lettem és folyamatos gyógyszeres kezelésre van szükségem,ami miatt meghíztam,kb olyan 4-5 kg-ot,főleg hasra és combra,szerintem elég feltűnő és amikor a barátomnak mondom,hogy látod ide is meg ide is híztam azt mondja,hogy jaj dehogy is híztál!ÉS emellett ugyan úgy kíván,mint régen!

Uh szerintem ülj le beszélgetni a barátoddal!

Sok sikert!

Üdv!

2009. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia


lehetséges, ha ő téged úgy szeretett meg amilyennek megismert, akkor igen, ez olyan, mintha egy lány vékony, összejön egy sráccal, a lány valamilyen ok miatt felszed jó pár kílót, és akkor már annyira nem tetszik a srácnak.


beszéljétek meg ezt a "gondot, "troblémát".

2009. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez akkor is túlzás. Ha zavarja, akkor ne beszólogasson, hanem figyeljen oda mondjuk, hogy egyél rendesen és nehogy tovább fogyj esetleg visszaszedd a kilóidat. Rég rossz ha egy ilyen miatt megy tönkre a kapcsolat.
2009. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

elég pofátlan ha ilyen megjegyzéseket tesz már bocs. ha szeretne nem érdekelné, hogy zörögn ek a csontjaid... sztem ha igazán szeretne nem szólba be pár kiló miatt.


amúgy egyél rengeteg húst és rizst meg szénhidrátot. akkor hízni fogsz pár hét alatt.

2009. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy zavarja, de ez a beszólogatás nagyon gáz...én legalábbis nem szólok be annak, akivel együtt vagyok
2009. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség... Ha valaki szereti a párját, akkor nem befolyásolja az érzelmeit az, hogy ő most 20 kilót fogyott vagy 100 kilóra hízott, mert elvileg nem a kinézetébe szerelmes...


Az én barátom másfél év alatt 21 kg-ot hízott, van egy kis poci, de ettől még szeretem. Pedig eléggé észrevehető rajta a válzotás....

2009. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a barátom olyan 110 kg körül mozog,vékonynak semmiképp nem mondható. Én sosem tettem szóvá,hogy fogyhatnál,mert én így szeretem.
2009. júl. 6. 11:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, akkor megérti a dolgot, és támogat. De én például fordított esetben elvárom a páromtól, hogy figyeljen oda magára. Ha történik valami, akkor is azért szedje össze magát egy idő után, nem kell a padlón maradni és sajnálkozni, hogy emiatt és amiatt van mindez és nem tud rajta változtatni. Hízni nem nehéz. Egyél sok, nehéz, tejszínes, tejfölös ételt, tésztákat, olajos dolgokat. Esetleg chipset, rendeljetek pizzát, ilyesmi. Este is egyél, a késői vacsora nagyon hízlaló. Szerintem neked is jobb lenne, ha ismét tetszenél a párodnak. Nem hiszem, hogy erre megy rá a kapcsolat, de tőle is normális reakció, hogy mivel nem tetszel annyira, ezért nem is kíván annyira. Ezért nem fog elhagyni, de neked meg változtatnod kell. Egy kapcsolat úgy működik, hogy mindketten dolgoznak érte. Ő elviseli (egy ideig), te pedig összeszeded magad. Szerintem legalábbis. Engem soha nem zavart, ha a párom megkért, hogy szedjek fel egy kicsit, mert én is fogyásra hajlamos vagyok és ő is a kicsit teltebb idomokat szereti (168cm/56kg)
2009. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

próbáld megérteni, hogy a barátodnak ez nem tetszik......

Ha beszólogat szólj neki, hogy nem kéne, te is tudsz a dologról és megpróbálsz tenni valammmit az ügy érdekében....de akkor tényleg próbálj meg tenni valamit....értsd meg hogy ő is ember, és nem ilyennek szeret...

2009. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fix h nem az az oka,mert pár kiloval könnyebb lettél...


mi 2 éve vagyunk együtt,volt h hiztam 5-6 kilot(ekkor voltam 60kg),utána másfél honap alatt 15-t lefogytam...párom reakcioja tudod mi volt? a rengeteg stressz mellé megprobált legalább ő nem idegesíteni...

ő az elmult két év során szintén volt 85 és 110 kg is...kapcsolatunkban semmit nem befolyásolt...

ez nem valo indok...

2009. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!