Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megértonek kellene lennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértonek kellene lennem vagy ez csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Mostanában a barátomra rá se ismerek, nem torodik velem ugy mint régen, nem bujik hozzám, kevesebbet akar találkozni velem, még kiabált is velem egy aprosag miatt, pedig régebben soha nem viselkedett így. Sajnos nagy anyagi gondjai vannak és mondta hogy emiatt ilyen, pedig én probalok neki segíteni akkor miért lok el magátol? Maradjak megérto vagy mi a megoldás??
2012. ápr. 28. 21:44
 1/4 ASOT ***** válasza:

azt is meg kellene értenie , hogy nem te tehetsz róla, és nem veled kell felemelnie a hangját...


ha ez most 1x fordult elő akkor okés.


De ha ez rendszeres akkor ne hagyd szó nélkül!

Sőt most is mond ezt el neki!

2012. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Büszkeségből. Ő került bajba, ő is szeretné helyrehozni. Te tudod, mennyit ér neked, attól függ, megérted-e vagy nem. Ha beszélnél vele és legalább azt tudnád, hogy mi a konkrét probléma, könnyebb lenne megérteni s.
2012. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ma beszéltem vele annyira kivolt készulve, ahelyett hogy velem maradt volna kiment a haverjával és részegre issza magát..én már komolyan nemtudom hogy mit kéne tennem
2012. ápr. 28. 22:00
 4/4 ASOT ***** válasza:

tudom h nem könnyű de!


ha már próbáltál vele erről 1-2x beszélni , és elmondtad neki h ez neked sz@rul esik ésatöbbi, és nem érti meg és folytatja illetve sz@rik rád..és kilátástalan a helyzet, akkor menjen inni a barátaival....te meg kezd el fontolgatni a szakítás gondolatát!

2012. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!