Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség szerető lettem! Tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség szerető lettem! Tanács?

Figyelt kérdés

Rövid leszek.

Huszas éveim elején járok, a pasi a huszas évei végén... Házas, van egy kisbabájuk is. Munkatársak vagyunk. Mióta ismerem, látok benne valamit, ami nagyon vonzott...Gáznak éreztem nős pasira rámenni, ezért nem is kezdeményeztem, megtette ő... Én meg végülis belementem... Csak néhány titkos, bújkálós talin vagyunk túl, de én máris úgy érzem, hogy simán belé tudnék szeretni. Jó vele minden, teljesen összhangban vagyunk testileg, lelkileg is. A házassága elég zűrös, nem igazán boldog. Fiatalon jött neki a házasság, a gyerkőce is. Talán lehet esély arra, hogy egyszer kilépjen belőle, akár miattam és velem maradjon? Normális válaszokat kérek, arra nem vagyok kiváncsi, hogy ilyen rib@nc, meg olyan kurv@ vagyok, hogy szétszedek egy családot... Én is elítéltem az ilyesmit, egészen addig amíg bele nem csöppentem, és fejfájást nem okoz... Ugye mindenhez két ember kell.. Nos? :) Vélemények?


2012. jún. 20. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd szerintem igazán nem szép dolog sem az ahogy ő viselkedik, sem pedig az ahogy te. Ennek az lenne a tisztességes megoldása, hogy a férfiú választ köztetek, és ha téged választ akkor előbb otthagyja a feleségét, és ezt vele is közli, és csak aztán van veled. Nem tudom, nem ismerem a helyzetet, de valószínűnek tartom hogyha gyereke van és szereti őket, akkor nem fogja elhagyni a családját érted, ami szörnyűen hangzik ha szerelmes vagy belé, de talán jobb nem belebonyolódni ilyen nehéz helyzetekbe. Remélem valamennyit segítettem..
2012. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 okoska31 ***** válasza:

Fiatalon jött neki a házasság, a gyerkőce is. Van egy kisbabájuk.


Ebből a két mondatodból azt szűröm le, hogy ő érzi fiatalnak magát 28-29 évesen a házassághoz és a gyerekhez is. És inkább menekül egy olyan csajhoz, aki még messze jár ettől.

Elsőre nem a legjobb jel, ebből arra következtetnék, hogy nem lesz túl nagy románcod vele, ha tényleg kilép a házasságából. A szerető státusz és a kapcsolat között elég nagy a differencia. (most volt a Nőstényördög, eléggé jó tananyag erre:))


Persze más lenne, ha már kilépett volna a kapcsolatából, és utána jönnél be a képbe. De ugye nem ezt volt a helyzet.


És, ha ez még nem lenne elég, ráadásul munkatársak is vagytok. Az pedig egy kapcsolatnak pláne nem tesz jót.

Ha az életkorotokból indulok ki, akkor sejtésem szerint beosztott-főnök viszony van/nemsokára lesz köztetek. Szintén nem az a kapcsolat irányába mutató cucc..


Plusz: tényleg az akarsz lenni, aki miatt elhagyja a családját, és ha mégsem jön nektek össze, akkor hallgatni, hogy te voltál az oka, meg a hibás?


Komoly kapcsolatból sem jó kiszakítani valakit, ritkán jön össze. (majd az utána jövőnek már igen....:)

2012. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
Az első válaszoló zseniálisat írt, és pont.
2012. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Jóérzésű ember már csak a a gyerekere való tekintettel sem túrna szét egy házasságot. Belegondoltál abba, hogyha kiderül, hogy kavartok (márpedig ki fog), akkor a gyerek marad apa nélkül? De persze gondolom ez nem jutott el az agyadig...
2012. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Hopp még 1 jó válasz.

Én nem kezdek bele, mert balószínűleg ugyanezeket mondanám, csak kicsit máshogy megfogalmazva.

(Én 29 évesen azért már szeretnék családot alapítani, nem tudom ő ezt hogy gondolja...)

2012. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából én is ezt tartom valószínűbbnek, amit leírtatok, dehát ugye a remény... :) Egyébként a legnagyobb baj, hogy munkatársak vagyunk (nem főnök-beosztott viszony), mert ha csúnya vége lesz, akkor is minden nap látnom kell, és beszélnem vele. És a munkahelyemet feladni, azért túl nagy ár lenne egy ilyen dologért... :/
2012. jún. 20. 11:01
 7/16 anonim ***** válasza:

Átérzem a dolgot, én is szerettem bele valakibe, mikor kapcsolatban éltem (bár végülis nem lett semmi belőle). Én beszélnék a pasival őszintén, hogy mit gondol. El kellene döntenie alapos megfontolás után, hogy Téged választ vagy a családját, házasságát teszi rendbe.


Valóban lehet egy rossz családban élni, rossz házasságban lenni, meg azt is elítélem, ha valaki csak azért van a feleségével, mert már a felesége. Az senkinek sem jó, ráadásul ha valóban a szakítás a megoldás, akkor jobb minél hamarabb túl lenni rajta, mint még sokáig húzni.


Ezt a helyzetet minden esetre a lehető legrövidebb úton meg kell oldani, mert sok probléma, veszteség lehet belőle, nem csak az ő részéről vagy a családja részéről, hanem a Te részedről is.

2012. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Első második válaszokat, fogadd meg!
2012. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

"Csak néhány titkos, bújkálós talin vagyunk túl, de én máris úgy érzem, hogy simán belé tudnék szeretni. "


Akkor még időben,vagyis most kell vele megszakítanod" a kapcsolatot, hidd el jobban jársz.

2012. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A véleményem benne van a kérdésed kifejtésében. Nem attól lesz valaki gerinces ember, hogy megmagyarázza magának, hogy tulajdonképpen nem csinál rosszat. Hanem attól, hogy elfogadja, hogy nehéz, de NEM TESZI MEG! Ha tényleg olyan fos az a kapcsolat, akkor szálljon ki belőle, és találkoztok utána. Nem csak a családja miatt, de saját magad miatt is, azt gondolom, hogy ennyi minimális elvárásod azért lehetne. AMúgy sincs sok. Legalább ennyi. 28L
2012. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!