Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakított velem 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem 1 év után, és elég boldognak látszik. Ilyen hamar túllépett rajtam?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított mert már 'nem működött' a kapcsolatunk a veszekedések miatt, pedig tegnapelőtt még váltig állította hogy nagyon szeret és velem marad... és még rossz kedve sincs, tök jól megvan, én meg még emiatt is sokkal rosszabbul érzem magam, nem tudok mást csak sírni egész nap, nagyon kétségbeesett vagyok:( Ennyit jelentettem volna neki? Vagy fiúknál később jelentkezik ez? Nagyon rossz érzés..:(
2012. jún. 20. 11:03
1 2
 1/13 okoska31 ***** válasza:

Nem cica, csak már régebben elengedett, és régebb óta fontolgatja a szakítást.

De neked csak a legutolsó pillanatban vezette elő - ezért.

2012. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem ilyen hamar, ez már szerintem korábban is benne volt, csak félt attól, hogy már nem fog szeretni, mert nem akart megbántani.
2012. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bezony, ő már magában rég megtervezte, és lerendezte a dolgot... csak te tudtad meg később. Sorry, de az élet néha rendesen alánk tesz...
2012. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
értem :( de szerintetek később sem fogok neki hiányozni?:( olyan rossz, minden nap együtt ovltunk, együtt aludtunk stb., és olyan hirtelen ért az egész:\ és nekem annyira hiányzik h nincs itt velem:(
2012. jún. 20. 11:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos túl kell lépned rajta, keress mást, menj ez bulizni stb. ,csak tereld el a gondolataidat róla.
2012. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
el*
2012. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ilyen könnyen lejátszotta ezt a meccset, akkor kétlem, hogy sírna utánad... :(
2012. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 galen malek ***** válasza:
szerintem lehet neki is fáj csak max büszkeségből nem mutatja vagy az előzőekhez csatlakozok és én is úgy gondolom hogy már lerendezte magában ezt a dolgot.
2012. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de nekem ez úgy fáj:( azt akarom h rájöjjön mit veszít...
2012. jún. 20. 11:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy soha nem fog rájönni, hogy mit veszített, viszont te sem, hogy mit nyertél ezzel a tapasztalattal, ha nagyon ragaszkodsz ehhez a kétségbeesett érzéshez.
2012. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!