Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz telefonon "szakítani"?

Figyelt kérdés

Direkt raktam idézőjelbe, mert tulajdonképpen nem vagyunk együtt, csak találkozgattunk pár alkalommal (összesen 3x, ebből egy a megismerkedés).

Aranyos, bejön, jól kijövünk egymással, de hiába próbálom tagadni, még mindig az exemet szeretem (akivel bár nagyon lassan, de újra alakulgatnak a dolgok).

Csütörtökön mennék (mentem volna ) a sráchoz filmet nézni, de mivel erre a döntésre jutottam, ezt már feleslegesnek érzem, főleg mivel esélyes, hogy bepróbálkozik, és egy ilyen helyzetben még kellemetlenebb elmondani, mi van.

Szimplán találkozni is fura lenne, mert ha én ma mondanám neki telefonban, hogy simán csak fussunk össze, mert nem akarok elmenni hozzájuk, akkor már szerintem nagyjából levágná a szitut..

Egy ilyen friss ismerettségnél is úgy korrekt, ha személyesen mondom el neki, vagy felesleges így túlbonyolítani? Mert az is milyen már, hogy alig ismerjük egymást, és elrángatom őt egy találkozóra csak azért, hogy 2 mondatban közöljem vele, hogy ez nem fog menni. Igazából nincs ezen mit kifejteni, szóval nem lenne itt semmiféle ’hosszas átbeszélés’.. Ti mit tennétek a helyemben? 20/L


2012. jún. 20. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem gáz,hivd fel.
2012. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gáz. Annyit megérdemel, hogy a szemébe mond a magyarázatot. Te is elvárnád fordított esetben, nem? Igenis lehetnek kérdései a döntéseddel kapcsolatban. Ne spórold meg azt a"2 mondatot" telefonon. Legyen benned ennyi gerinc! L28
2012. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet legyen az akármilyen távoli ismerettség barát vagy kezdödő kapcsolat inkább személyesen töled hallja személyesen ne telefonon hivd fel .. ennyit mindenki megérdemel alap dolog
2012. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké, de arra mit reagáljak, ha megkérdezi, miért nem akarok átmenni, simán csak semleges helyen találkozni? Úgy gondolom, egyből érezné, és rákérdezne. Találjak ki valami hihető indokot, aztán találkozás alkalmával mondjam neki, hogy bocs, de valójában ez volt az igazi ok?
2012. jún. 20. 11:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Menj át csütörtökön, de előtte hívd fel, hogy csak fél órára érsz rá, mert közbejött valami. Ha rákérdez, elmondhatod, hogy az exeddel találkozol, és vagy lemondja ő a talit, vagy nála elmondhatod részletesen. Ha nem kérdez rá, akkor majd ott úgyis szóba kerül. Ez sem a legjobb megoldás, de legalább nem az van, hogy simán lepattintod, hanem kvázi felajánlod, hogy átmenjen a dolog haverságba. Úgysem fog belemenni, de talán a büszkeségét nem taposod a földbe.
2012. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz, mondd el hogy mi a helyzet. Kellemetlenebb lenne a szitu ha személyesen intéznéd, neki is, neked is.
2012. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gáz.
2012. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ha eddig hülyítetted, akkor talán nem nagy áldozat legalább átugrani hozzá.
2012. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hanariko ***** válasza:
én arra szavazok hogy megmondhatod telefonon is... velem anno egy srác msn-en szakított (nem is jártunk tul.képp mi se) és szarul esett, de ha azt mondja találkozzunk, akkor örültem volna és akkor talán még nagyobbat koppanok ott a helyszínen...szóval így még nem gáz a telefonos dolog szerintem.
2012. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

egyik barátnőmmel úgy szakított a barátja, hogy- mivel másik városban lakik- megkérte egy közös barátjukat, aki minden nap átjár szinte ide, hogy ő mondja meg neki a szitut, mert ő "csak ezért nem fog leutazni" hozzánk. ők se jártak sokáig, ők se találkoztak túl sokszor, de a barátnőm mégis kiakadt, hogy hogy nem volt benne ennyi gerinc. mellesleg, azóta se beszéltek, de a barátnőm azon jobban ki van akadva, hogy nem személyesen mondta el a dolgokat, hanem egy közös barátot küldött, hogy "szakítson" vele.

remélem, érted a fent elmesélt (igaz) történet lényegét, és hogy mi köze is van a te esetedhez. :)

2012. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!