Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok nektek melyik jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek melyik jön be és mért? Ha a pasi mackós vagy ha kigyúrt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
ja, azt is be kéne számítanotok h aki szerintetek "kigyúrt", az még így is elég messze van a sztár-testépítőktől, és lehet h odafigyel arra h mit eszik mit iszik, de egészséges is 100%-ig, abban biztosak lehettek! (kivéve persze ha szteroidokkal tolja, de azmeg marha ritka, szinte csak a profi testépítők csinálják)....
2009. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Előzőnek: Kb minden 2.izomember tolja a tablettákat meg porokat.
2009. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Már mér lenne ritka? Nem mindenki agykombájn
2009. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

13:13, nem bántásból, de nagyon nem vagy tisztában a fogalmakkal!

a szteroid egész más mint a "porok meg a tabletták"...az általad "poroknak" nevezett dolog táplálékkiegészítő, ami gyakorlatilag étel, színtiszta fehérje, csak koncentrálva van, semmi különbség....a szteroid egészségtelen, de azt nem használják túl gyakran....

megint ugye előjőn az, h mindenki nyilatkozik a testépítésről, olyan is, aki nem ért hozzá.....meghogy "fel vannak fújva", hát ez a baj, mindenki azt hiszi edzőterembe az emberek röhögni járnak, nem is dolgoznak meg az zismo külsőért csak bevesznek 3 tabit meg 2 dkg "port" és máris felfújódnak....nagyon el vagytok tévedve, csak próbálnátok egyszer egy edzést végigcsinálni...

2009. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon picit képben vagyok a témában, de szerintem sok hülye tolja az ilyen olcsó szteroid szarokat, akik azt hiszik majd a paprikáskrumpli mellett is nőnek és az edzőteremben meg kicsit emelgetik a súlyt
2009. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13:23, oké, biztos vannak ilyenek is, én a környezetemben ilyet nem tapasztaltam, táplálékkiegészítő az megy, meg amellett a megszabott étrend (fehérje + ch)....csak azért írtam amit írtam, mert sokan el vannak tévedve, oké, biztos vannak akik elbalf.szkodják, de azok nem is néznek ki hűdeizmosan...ha rendesen csinálod, az megkövetel egy majdnem100%-os egészéges életvitelt, étrendet, és az edzés sem csak annyi h "na megelem párszor a súlyzot oszt kész"....akik "kigyúrtan" néznek ki, az esetek 75%-ában azért szépen meg is dolgznak érte....meg ez a felfújás is jó dolog, a táplálékkiegészítőkről is tudni kéne h olyan nem létezik h megeszed a 3 kg kreatint, aztán izmosodsz 10 kg-t! könyörgöm, 3 kg.-ból hogy is lenne 10? sehogy mert ez hülyeség. ha nem edzel meg nem eszel rendesen mellé akkor sz.rt se ér...na mind1, végülis elkanyarodtunk a kérdéstől, csak megjegyeztem, h azért a gyúrás sem csak olyan ám h "namost felpumpálom magam és hipp-hopp kész"! ebben évek munkája van benne, csak a nagy többség erről tudomást sem vesz, könyebb fikázni azt, aki egészségesen akar élni, meg ad is magára valamit..
2009. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Igaz, meg hozzá lehet még tenni, hogy pár szerencsés genetikájú majom aki a szartól is nő (legalábbis egy szintig) és kicsit nagy lesz ettől az arca, ők is hozzá járulnak, hogy elítéljék az izmosakat.
2009. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én általánosságban az izmos pasikra bukom, de egy izmos srác lehet tök kuka meg agyatlan(volt személyes tapasztalatom, sajnos), míg ismerek egy duci srácot, aki tök jól tud beszélni, tök kedves meg vicces meg minden, annyi állít meg, hogy randizzak vele, 1, nem hívott, 2, igen, ha 5 kilóval kevesebb lenne...
2009. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Inkább a macis pasik:)Persze csak ugy arányosan:)Mindig is az ilyen pasik jöttek be nekem:)
2009. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Baratom kigyurt, kockas hasa van, xD imadom ...
2009. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!