Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen pasi? Vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen pasi? Vékony vagy kigyúrt?

Figyelt kérdés

Tehát melyiket választanátok?

Aki vékony,magasabb,de azért erős,kicsit izmos

vagy aki egymagas veletek és kigyúrt.. ?


2011. jan. 9. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
legyen magasabb es kigyurt...mint a pasim! Mondjuk ha magasssarkut huzok akkor velem egymagassagu szoval a masodik
2011. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek a szempontok, egyiket sem. A kicsit pocakos, nálam valamivel magasabbak tetszenek. De a legtöbbször vékony barátom volt és úgy tetszettek, ahogy voltak, szóval nem nyomnak akkorát a latban az ilyen külsőségek.
2011. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolsonak:Mert toled sem varhatnak el sok mindent:)
2011. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Legyen normál testalkata, fordítson gondot a külsejére és a megjelenésére, de ne legyen majom.
2011. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

20:20

Nem értem. :) Ha külsőleg gondolod, akkor általában csinosnak tartanak általában 6-8 pasinál kevesebb soha nem kerülgetett, de ez is ízlés kérdése. Pl. biztos nem jövök be azoknak, akik a duci, vagy a nem túl vékony derekú lányokat szereti, vagy mondjuk a kis mellűeket, vagy a szőkéket.

Ettől függetlenül a párom eredetileg a szőkékre bukott és mégis belém szeretett, pedig a szőkéhez képest elég vörös vagyok. :D

Így értettem, hogy nem biztos, hogy attól, hogy valakinek egy bizonyos alkat tetszik, az mindenképpen sokat nyom a latban.

2011. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20:42-Igen kulsoleg ertettem!szoval nem igazan ertettem az a 6-8felvonast!En a 10bol 10nek biztos bejovok ugy ahogy vagyok, es olyan pasi nincs aki kimondottan csak a ducikat szereti, esetleg csak azert mert olyat adott neki a sors es belenyugszik, de gondolatba egy szep csinos szokes not jol megtudna gyurni!Higyj nekem! Amugy az en idealom a magass barna es a baratom szoke es kek szemu!:)
2011. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Én elhiszem neked, hogy a kimondottan kövéreket nem biztos, hogy első látásra megszeretik, viszont igencsak van különbség ízlés és ízlés között. Ismertem atlétatermetű, nagyon helyes arcú pasit, aki után állva pisiltek a lányok, mégsem a most divatos extravékony csajokat, hanem a teltebb (nem kövér) lányok jöttek be neki. Azt mondta, nem szereti, ha valakinek nincs melle és feneke, esetleg egy kis hasa, mert az szexi. Ugyanakkor olyat is ismerek, aki az igazán fiús lányokat szereti: pici mell, keskeny csípő, rövid haj.

Értem, te 10-ből 10 pasinak bejössz. Szóval ez azt jelenti, hogy minden pasinak tetszel a világon. :D Ha te mondod, elhiszem, biztos van ilyen is. :)

Nem kell elhinni, hogy nekem TÉNYLEG a kicsit vastagabb pasik tetszenek, kis pocakkal (nem a kétszáz kilósak persze), holott én nem vagyok egy kövér, átlagos kinézetű nő, legalábbis nem tartanak annak és volt sok kisportolt srác is, aki hajtott rám ezerrel. Meg hogy annak ellenére, hogy van egy általános képem arról, hogy milyen típusú pasik tetszenek, nem tulajdonítok akkora jelentőséget a külsőnek, mint amennyit általában rólam gondolnak ránézésre (az ápoltságnak már annál inkább). Viszont ez akkor is így van és azt viszont elhiheted, hogy nem azért, mert nem tehetném meg, hogy válogassak. Tizenéves koromban, talán még a húszas éveim elején is máshogy éreztem, hogy azóta milyen változások zajlottak le, amik eleve megváltoztatták a hozzáállásomat, az nem tartozik ebbe a témakörbe.

2011. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazad van!De en meg abba a korba vagyok amikor valogathatok es megis teszem, valoszinuleg hogy az en izlesem is fog valtozni, es en is fogok, de a jotestu ferfiakat meg 50evesen is megcsodalom, akar gyerekeim akar ferjem elott! Es valoszinuleg ha jobban megismerne az a 10ferfi mar nem 100%anak jonnek be hanem negyedenek:P:D De en erre vagyok buszke:)Es csupan azert mert nem vagyok olyan mint mas...vagyis mint legtobben, ugy kulsoleg, ugy az eletmodom stb:)
2011. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 15:13


Szegény ember vízzel főz...

2011. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A gazdag meg nem foz mert nem tud:))
2011. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!