Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány 18 éves és a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány 18 éves és a srác 30 éves. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 18:40
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
57%
40 voltam amikor a barátnőm 24 ,,, bár 16-nak nézett ki. Magam vezettem a háztartásom és neveltem 3 gyermekem. Nem a szexért voltam vele, hanem a varázslatos személyiségéért. Imádtam amilyen kedves, aranyos volt. Sőt, igazából a szex részéhez hozzá kellett kicsit szoknom, épp a fiatalossága miatt. Kicsit zavart. A társadalom előtt mindent felvállaltunk, bár sokszor furcsán néztek amikor 4 "gyerekkel" sétáltam és az egyiket szájon csókoltam. Én vetettem véget a kapcsolatnak, mert egészen más volt az elöttünk lévő évekről az elképzelésünk. Ő még belefele ment az életbe ,,, tervezgette, alakítgatta az életét és önmagát is kereste még. Én már megérkeztem és inkább kifele megyek az életből ... nem építem, hanem lassan lefele teszem a dolgokat. A csend a nyugalom, a béke éltet. Egy kicsit nekem már ok volt az aktivitása. (és nem a szexben) Úgy ítéltem meg nekem is és neki is jobb lesz, ha külön utakon járunk. De mind a mai napig gyönyörű emlék és ma is szeretem őt.
2012. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Szabó Álmos válasza:
100%

Szerintem nem mások véleményére kell alapoznod. Én pl távkapcsban élek, és akármennyire rossz, kitartunk egymás mellett. Ez az alapja egy kapcsolatnak. Ha Ő az, aki kell neked, akkor ki nem sz@rja le, mások mit gondolnak. Mindenki magából indul ki, csak a saját gondolatmenetét tudja kivetíteni másokra.

Annyi felállás van, amennyi pár a földön. Ha nektek megfelel, az a lényeg. Ha kiforr a kapcsolat, 10 év múlva már el sem tudtok szakadni egymástól. :)

A mai 18 éves fiúk még számítógépeznek, meg rallyznak. 25 évtől, ha nem 30 tól kezdik szükségét érezni a másik nem létének.

2012. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
39%

Apakomplexusod van.... a pasi meg röhög a markában hogy érted nem kell fizetnie, mert pár kedves szó és egy mozi után már olvadozol.


A vele egykorú nőknél meg nem sok esélye lehet....nekik már vannak igényeid, neked nincsenek

2012. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy csak a puncid érdekli...
2012. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A húgom 18 körül volt amikor megismerkedett az élettársával aki 22 évvel idősebb nála. Már több, mint tíz éve együtt élnek.

Van olyan 24 éves nő akinek csak szexre kell 40 éves pasi.

2012. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy egyforma a "Kínai horoszkópotok"

Meg azt, hogy fordítva fura lenne.

2012. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Pedofil hajlamosság... És, hogy olyan kő bunkó, hogy a 24- felfelé csajok le sem szarják
2012. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
64%

27-es, irigykedünk, irigykedünk? :))))


Kérdező, ne légy kíváncsi mások véleményére, mert csak az önző savanyú válaszokat fogod kapni. Ha tetszetek egymásnak és szeret, akkor hajrá. Most még nagynak tűnhet a korkülönbség, de idővel már arányaiban kicsi lesz a differencia. Gondolj arra, hogy 42 évesen lesz egy 30 éves feleséged, ami teljesen ok.

2012. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
sztem nem a kor számít :)
2014. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!